INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:51 | niedziela | 26.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szok w USA! Dziennikarz CNN wytyka własnej stacji przekłamania na temat szczepień

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

26 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Telewizja podała informację, jakoby masowe szczepienia w USA „trzeba zaczynać od zera”.

„Dziennikarz Chris Cuomo skrytykował własną sieć po tym, jak ekspert od koronawirusa dr Anthony Fauci zmiażdżył raport CNN, który twierdzi, że administracja Bidena „zaczyna rozprowadzanie szczepionek od zera”, przekazuje World Israel News za telewizją Fox News.

- reklama -

22 stycznia CNN w oparciu o rozmowę z anonimowymi urzędnikami Joe Bidena rozpowszechniła nieprawdziwą informację, o tym że administracja Donalda Trumpa nie przygotowała programu szczepień.

Raport CNN zdementował dr Anthony Fauci podczas konferencji prasowej w Białym Domu. „Z pewnością nie zaczynamy od zera, ponieważ dystrybucja jest aktywna” – powiedział epidemiolog zapytany o stan faktyczny.

Nieprawdę skomentował na antenie CNN Cuomo: „„Kolejna rzecz, której nie kupuję, wynika z naszego raportu…, ludzie z administracji mówią, że zaczynają od początku ze szczepionką. Nie, nie zaczynają”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Arkansas na drodze do normalności

Kolejny stan USA wprowadza prawo chroniące dzieci i młodzież przed szaleństwem ideologii LGBT. Na szczęście dla Amerykanów, kwestie te...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx