INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

14:22 | poniedziałek | 20.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szok w USA! Dziennikarz CNN wytyka własnej stacji przekłamania na temat szczepień

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Telewizja podała informację, jakoby masowe szczepienia w USA „trzeba zaczynać od zera”.

„Dziennikarz Chris Cuomo skrytykował własną sieć po tym, jak ekspert od koronawirusa dr Anthony Fauci zmiażdżył raport CNN, który twierdzi, że administracja Bidena „zaczyna rozprowadzanie szczepionek od zera”, przekazuje World Israel News za telewizją Fox News.

- reklama -

22 stycznia CNN w oparciu o rozmowę z anonimowymi urzędnikami Joe Bidena rozpowszechniła nieprawdziwą informację, o tym że administracja Donalda Trumpa nie przygotowała programu szczepień.

Raport CNN zdementował dr Anthony Fauci podczas konferencji prasowej w Białym Domu. „Z pewnością nie zaczynamy od zera, ponieważ dystrybucja jest aktywna” – powiedział epidemiolog zapytany o stan faktyczny.

Nieprawdę skomentował na antenie CNN Cuomo: „„Kolejna rzecz, której nie kupuję, wynika z naszego raportu…, ludzie z administracji mówią, że zaczynają od początku ze szczepionką. Nie, nie zaczynają”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Tylko jego brakowało!

Rosja to jednak stan umysłu. Odbudowując imperialną potęgę postanowiła odwołać się do swego najbardziej znanego przywódcy - Józefa Wissarionowicza....

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx