INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

06:01 | wtorek | 18.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niebywałe. Fińskiej parlamentarzystce grożą dwa lata więzienia za cytat z Biblii o homoseksualizmie

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Cenzura w natarciu. Można nawet zmusić do zaprzestania cytowania Pisma Świętego? Okazuje się, że tak, a dowodem tego jest postawienie zarzutów fińskiej posłance Päivi Räsänen.

Posłanka w 2019 roku, skomentowała sprawę finansowania organizacji LGBT przez wspólnotę luterańską.

- reklama -

Räsänen zamieściła w mediach społecznościowych wpis ze zdjęciem Pisma Świętego otwartego na fragmencie Listu do Rzymian, w którym czytamy:

Dlatego wydał ich Bóg poprzez pożądania ich serc na łup nieczystości, tak iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie (1 Rz, 24-27).

Fiński prokurator generalny oskarżył posłankę o podżeganie do nienawiści wobec mniejszości seksualnych. Za ten czyn grozi parlamentarzystce do 2 lat pozbawienia wolności. Przedmiotem śledztwa są też jej wypowiedzi z 2004 i 2018 r.

- reklama -

Źródło: PCh24.pl / catholicnewsagency.com

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

USA i UE nie odłączą Rosji od systemu SWIFT

Jak ujawnił biznesowy dziennik „Handelsblatt”, Waszyngton i Bruksela zrezygnowały z najostrzejszej sankcji finansowej wobec Rosji. Obecnie dyskutują o nałożeniu...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x