INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:31 | sobota | 25.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Australia przedłuży kwarantannę o kolejne cztery tygodnie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Premier Australii Scott Morrison zapowiedział w czwartek, że utrzyma obowiązujące restrykcje w związku z epidemią jeszcze przez co najmniej miesiąc. W tym czasie jego rząd planuje rozszerzyć testowanie na koronawirusa i wzmocnić zdolności do śledzenia kontaktów zakażonych.

ak zapowiedział szef rządu w Canberze, po upływie czterech tygodni władze podejmą decyzję co do złagodzenia ograniczeń. Morrison zapowiedział, że pierwsze w kolejce do zniesienia restrykcji będą sektory o “niskim ryzyku i wysokiej wartości”.

- reklama -

Jak zauważa agencja Reuters, restrykcje w Australii zostaną przedłużone, mimo że udało jej się znacznie zahamować rozwój epidemii. W całym kraju wykryto dotąd wirusa u 6447 pacjentów, z czego ponad połowa – 3686 – już wyzdrowiała. 63 osoby zmarły.

Od tygodnia liczba nowych diagnozowanych przypadków infekcji utrzymuje się na dwucyfrowym poziomie i systematycznie spada. 

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!