INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:30 | wtorek | 28.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szokująca wypowiedź Bidena na temat mediów społecznościowych! „Zabijają ludzi”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

28 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Prezydent USA Joe Biden powiedział, że media społecznościowe typu Facebook zabijają ludzi. Głowa Państwa odniosła się do tematu pandemii i rozprzestrzenianych w sieci fake newsów, co utrudnia wyszczepienie całej populacji.

Oni zabijają ludzi…popatrzcie, jedyna pandemia, jaką mamy, to ta wśród niezaszczepionych — powiedział Biden dziennikarzom w Białym Domu, odpowiadając na pytanie dotyczące jego opinii o działalności platform społecznościowych.

- reklama -

Do słów Bidena szybko odniosły się władze platformy:

Dane pokazują, że 85 proc. użytkowników Facebooka w USA było lub chce być zaszczepionych przeciwko Covid-19 — napisał na swoim blogu wiceprezes Facebooka Guy Rosen.

Celem prezydenta Bidena było zaszczepienie 70 proc. Amerykanów do 4 lipca. To nie wina Facebooka, że cel ten nie został osiągnięty — podkreślił Rosen.

- reklama -

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jeśli wejdziesz między wrony…

Pewien zwolennik europejskiego podejścia do gościnności, w myśl którego gospodarze dostosowują się do zwyczajów gości, przekonał się, że podróże...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx