INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

05:21 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Lekarz Obamy patrzy na Bidena i załamuje się! „On jest całkowicie zagubiony”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Nie pierwszy raz w mediach pojawia się opinia, iż prezydent USA Joe Biden ma problemy z poprawnym funkcjonowaniem. Jednak gdy opinię na temat funkcji poznawczych jednego z najważniejszych przywódców na świecie, wydaje lekarz byłego prezydenta USA Baracka Obamy, to należy brać sprawę na serio.

Niepokojący wpis w serwisie Twitter, okraszony materiałem wideo, zamieścił Ronny Jackson, członek Izby Reprezentantów i były lekarz Białego Domu.

W materiale wideo, widać Bidena, który otoczony jest dziennikarzami. Polityk był pytany o ograniczenia funduszy policji w USA.

Prezydent jednak zamiast odpowiedzieć na pytanie dziennikarza, odparł, że jest oskarżany przez Republikanów o „wysysanie krwi z dzieci”.

– On jest całkowicie zagubiony – pisze były lekarz Białego Domu.

W sieci wrze. Coraz większa grupa obywateli USA domaga się przeprowadzenia badań Joe Bidena. Podobnie uważa wielu wojskowych, zaniepokojonych sytuacją w USA.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SZOK! Klient zastrzelił kasjera, bo ten kazał mu założyć maseczkę

Tragedia w Niemczech. Na jednej ze stacji benzynowych, klient zastrzelił kasjera, który wcześniej kazał mu założyć maseczkę. Do wydarzenia doszło...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x