INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

08:12 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Lekarz Obamy patrzy na Bidena i załamuje się! „On jest całkowicie zagubiony”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Nie pierwszy raz w mediach pojawia się opinia, iż prezydent USA Joe Biden ma problemy z poprawnym funkcjonowaniem. Jednak gdy opinię na temat funkcji poznawczych jednego z najważniejszych przywódców na świecie, wydaje lekarz byłego prezydenta USA Baracka Obamy, to należy brać sprawę na serio.

Niepokojący wpis w serwisie Twitter, okraszony materiałem wideo, zamieścił Ronny Jackson, członek Izby Reprezentantów i były lekarz Białego Domu.

- reklama -

W materiale wideo, widać Bidena, który otoczony jest dziennikarzami. Polityk był pytany o ograniczenia funduszy policji w USA.

Prezydent jednak zamiast odpowiedzieć na pytanie dziennikarza, odparł, że jest oskarżany przez Republikanów o „wysysanie krwi z dzieci”.

– On jest całkowicie zagubiony – pisze były lekarz Białego Domu.

- reklama -

W sieci wrze. Coraz większa grupa obywateli USA domaga się przeprowadzenia badań Joe Bidena. Podobnie uważa wielu wojskowych, zaniepokojonych sytuacją w USA.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bruksela przypomina – zimno konserwuje…

W kultowym  „Misiu” Polakom „serce” przypominało „piechotą zdrowiej”. W Unii Breton przypomina „zimno konserwuje”. Są już nowe zalecenia na jesień...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx