INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:27 | czwartek | 30.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Bunt francuskiej służby zdrowia przeciwko obowiązkowym szczepieniom

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Większość pracowników służby zdrowia jest zaszczepiona ale głośna mniejszość się broni przeciwko obowiązkowemu uodpornieniu, informuje Associted Press.

Po uchwaleniu przez francuski rząd obowiązkowego szczepienia personelu medycznego w celu ochrony przed IV falą epidemii wśród uczestników demonstracji ulicznych znalazło się wielu medyków protestujących w białych fartuchach.

- reklama -

Przedstawiciele służby zdrowia powołują się na informacje o nieznanym wpływie szczepionek na organizm. Inni nie kwestionują samej wakcynacji, tylko jej przymusowy tryb.

Podczas demonstracji w Paryżu medycy nieśli transparenty – Moje ciało, mój wybór – a pracownik służby zdrowia przebrany za Statuę Wolności nazwał uchwalone prawo – Aktem przemocy – przekazuje AP.

Cytowana przez AP pielęgniarka Solene Manable ze szpitala w Lille powiedziała – Jest wielu pracowników służby zdrowia, którzy nie chcą się szczepić, ponieważ niewiele wiemy o działaniu preparatów.

- reklama -

Agencja zauważa, że niechęć pracowników medycznych do szczepień jest problemem także w Stanach Zjednoczonych.

– Jednak francuskie prawo wzbudza gniew społeczeństwa, które jest uważane za najbardziej sceptyczne wobec szczepień w Europie – komentuje AP.

Jak wyjaśnia agencja – W ostatnich dziesięcioleciach Francja stanęła w obliczu skandali medycznych związanych ze szczepionkami, tabletkami odchudzającymi i implantami piersi, które zasiały wśród Francuzów ogromne wątpliwości.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SYN POSŁUGACZA HITLERA PRZEMÓWIŁ

Arndt Freytag von Loringhoven opuszcza Polskę. Skrewił. Nie spełnił oczekiwań mocodawców i został odwołany. Na pożegnanie powiedział, jaki jest stosunek...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x