INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:04 | wtorek | 09.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Tragedia w sklepie! Lustro zabiło 5-letniego chłopca

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

9 sierpnia

Nie koniec rzezi, nie koniec zbrodni

7 sierpnia 1944 r. Każdy dzień Powstania Warszawskiego to niemieckie zbrodnie. Najgorszy był… pierwszy tydzień, kiedy Niemcy wypełniając rozkaz Hitlera dopuścili się szczególnego bestialstwa względem...

Koniecznie przeczytaj

Niewyobrażalna tragedia w w jednym ze sklepów Fenwick w Wielkiej Brytanii. Pięcioletni chłopiec został przygnieciony przez lustro. Trafił do szpitala w stanie krytycznym, jednak jego życia nie udało się uratować.

Do tragedii doszło w sklepie Fenwick, przy głównej ulicy handlowej miasta Colchester w Wielkiej Brytanii. W momencie gdy rodzice robili zakupy, ich pięcioletni syn został przygnieciony ogromnym lustrem.

- reklama -

Dziecko doznało bardzo poważnych obrażeń głowy. Natychmiast zostało odwiezione do szpitala, jednak obrażenia okazały się tak poważne, że jego życia nie udało się uratować.

Policja prowadzi śledztwo na temat tego wydarzenia. Niestety na tę chwilę nie udało się ustalić w jaki sposób doszło do tragedii.

Źródło: O2.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jak dwóch gejów dziecka zachciało i im się odwidziało

Dwóch tatusiów chciało mieć dziecko. Zamówili je sobie przez in vitro. Ale doszło do „pomyłki”. Na świat przyszła dziewczynka,...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx