INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

15:56 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Tragedia w sklepie! Lustro zabiło 5-letniego chłopca

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Niewyobrażalna tragedia w w jednym ze sklepów Fenwick w Wielkiej Brytanii. Pięcioletni chłopiec został przygnieciony przez lustro. Trafił do szpitala w stanie krytycznym, jednak jego życia nie udało się uratować.

Do tragedii doszło w sklepie Fenwick, przy głównej ulicy handlowej miasta Colchester w Wielkiej Brytanii. W momencie gdy rodzice robili zakupy, ich pięcioletni syn został przygnieciony ogromnym lustrem.

Dziecko doznało bardzo poważnych obrażeń głowy. Natychmiast zostało odwiezione do szpitala, jednak obrażenia okazały się tak poważne, że jego życia nie udało się uratować.

Policja prowadzi śledztwo na temat tego wydarzenia. Niestety na tę chwilę nie udało się ustalić w jaki sposób doszło do tragedii.

Źródło: O2.pl

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x