INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:44 | sobota | 10.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Lewak z partii Tuska usunął pomnik polskiego papieża

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

10 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

Hiszpania wraca do sytuacji sprzed II wojny światowej, kiedy władzę w tym kraju chcieli przejąć komuniści. Lewackie tendencje są tam coraz silniejsze. Ostatni przykład – decyzją lewackiego władz Galicji (północno-zachodnia Hiszpania) usunięto pomnika św. Jana Pawła II w Monte del Gozo. Pomnik stał na istniejącym od wieków szlaku pielgrzymów, prowadzących do Santiago de Compostela. Lewaccy tchórze usunęli pomnik w marcu 2021 r. pod pretekstem poddania go renowacji. W ostatnich dniach jednak okazało się, że żadnej renowacji nie będzie.

Lewacki kumpel Tuska

- reklama -

Co ciekawe, decyzję tę podjęły lokalne władze, kierowane przez lewaka Alberto Núñeza Feijóo, wywodzącego się z Europejskiej Partii Ludowej (EPL), na czele której od 2019 r. stoi nasz rodzimy lewak Donald Tusk. Prawicowi eurodeputowani z Hiszpanii protestują, a w ciekawy sposób podsumował sytuację eurodeputowany Hermann Tertsch, który na Twitterze tak prześmiewczo wyjaśnił przyczyny usunięcia pomnika polskiego papieża:
„To ten papież pomógł zakończyć z komunizmem na Wschodzie i nie był przyjacielem (gangów) narkotykowych ani masonów. To wystarczający powód”.


Być może coś w tym jest, bo usunięty pomnik stał dokładnie w miejscu, w którym Jan Paweł II podczas jednej ze swoich pielgrzymek do Hiszpanii mówił o chrześcijańskich korzeniach Europy, a jak wiadomo, unijni lewacy chcą wyrwać chrześcijaństwo z Europy za wszelką cenę. Hiszpański portal zwrócił uwagę, że usunięcie pomnika zbiegło się w czasie z atakami Brukseli na Polskę. „Równocześnie [z usunięciem pomnika – red.] KE Ursuli von der Leyen jest zaangażowana w dechrystianizację Europy, prześladując Polskę i Węgry, ostatnie chrześcijańskie reduty UE”, zaznaczył portal.
Przeciwko usunięciu pomnika protestują hiszpańscy katolicy, chrześcijańskie organizacje i część mediów.

Współcześni bolszewicy

- reklama -

Najwyraźniej Europejska Partia Ludowa nie nazywa się komunistyczną tylko przez swoiście rozumianą kokieterię, bo jej poczynania są iście bolszewickie. I nieprzypadkowo na czele tego unijnego ugrupowania, którego członek nienawidzi papieża Jana Pawła II, stoi Donald Tusk. Tusk po powrocie do Polski przeforsował przygotowaną już nową deklarację ideową Platformy Obywatelskiej, z której wykreślone zostały odwołania do chrześcijaństwa i nauczania Jana Pawła II.

– aza

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Czy Morawiecki wykorzysta szansę?

Oto pierwszy raz od tysiąca lat Niemcy stają się zależne od Polski. To idealna okazja, by skończyć z ze...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx