INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:36 | sobota | 01.10.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Węgry zapowiadają poparcie Polski w sporze z Unią Europejską!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

1 października

Ostatni Piastowic

30 września 1089 r. Polacy lubią się szczyć, że w historii nie mieli królobójców. Cóż nie jest to do końca prawda. Już pierwsi władcy mieli...

Koniecznie przeczytaj

Węgierski premier Viktor Orban uważa, że Komisja Europejska nadużywa swojej władze i w sporze z Polską, Budapeszt będzie popierał Polskę.

Atak Komisji Europejskiej był ważnym tematem spotkania, bo KE swą wtorkową decyzją w bezprecedensowy sposób nadużyła swojej władzy: zaatakowała ustrój konstytucyjny i tożsamość suwerennego państwa członkowskiego, jakim jest Polska – powiedział rzecznik Orbana, Bertalan Havasi.

- reklama -

Węgierska minister sprawiedliwości Judit Varga oświadczyła, że Węgry stają po stronie Polski i solidaryzują się z nią w związku z decyzją Komisji Europejskiej.

W pełni stoimy po stronie Polski i solidaryzujemy się z polskimi przyjaciółmi, dlatego przeanalizujemy możliwości wystąpienia w obronie Polski w postępowaniach europejskiego trybunał – napisała Varga w środę na Facebooku.

Źródło: Euroactive / MediaNarodowe.com

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ruski agent czy pożyteczny idiota? cz. II

Z Radkiem Sikorskim coś się dzieje. Jego własne pytanie o tabletki aż się narzuca. Zwłaszcza patrząc na jego najnowszy...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx