INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

03:56 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Celne słowa Bosaka! „Polakom tego nie mówiono w trakcie referendum akcesyjnego”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Poseł Konfederacji Krzysztof Bosak zwrócił uwagę w wywiadzie Polskiego Radia 24, że wchodząc do Unii Europejskiej, Polacy nie byli do końca poinformowani na temat niekorzystnych skutków tej decyzji.

Polityk zwrócił uwagę na problemy w służbie zdrowia i masową migrację polskich lekarzy i pielęgniarek na zachód:

Kiedy weszliśmy do UE i otworzyliśmy swoje granice, to być może Polakom tego nie mówiono w trakcie referendum akcesyjnego, że weszliśmy w konkurencję z najbogatszymi państwami na świecie. Zgodziliśmy się na to, że wchodzimy do jednego klubu i konkurujemy ze sobą i jeżeli chcemy zatrzymać specjalistów w swoim państwie, to musimy płacić tak, jak płacą najbogatsze państwa na świecie – powiedział Bosak w rozmowie z PR24.

I dodał:

Jeżeli politycy PiS-u, PO, PSL i Lewicy Państwu tego nie powiedzieli, to trzeba powiedzieć – czas, żeby tą zaległość nadrobić. To będzie płacone z Państwa podatków. Rząd pracuje teraz nad bezprecedensowym podniesieniem podatków dla ludzi prowadzonych działalność gospodarczą – powiedział Krzysztof Bosak.

Źródło: Polskie Radio 24

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
kornik52
11.09.2021 22:18

A czym pan Bosak ma zamiar zastąpić „podatki dla ludzi prowadzonych działalność gospodarczą”? Podatkami od emerytury czy podatkami dla pracowników?

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Rzecznik KE mówi, że Polska musi zapłacić karę! Morawiecki twardo odpowiada i mówi NIE TAK SZYBKO

TSUE zobowiązał Polskę do zapłaty na rzecz Komisji Europejskiej kary w wysokości 500 tys. euro dziennie ze względu na...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x