INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

17:21 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

SZOK! Klient zastrzelił kasjera, bo ten kazał mu założyć maseczkę

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Tragedia w Niemczech. Na jednej ze stacji benzynowych, klient zastrzelił kasjera, który wcześniej kazał mu założyć maseczkę.

Do wydarzenia doszło na stacji benzynowej w Idar-Oberstein (Nadrenia-Palatynat) w sobotni wieczór. Dziennik „Bild” podaje, że 49-letni klient wszedł na stację bez maseczki, następnie udał się do kasy z sześciopakiem piwa. Tam został upomniany przez sprzedawcę, który odmówił mu obsługi, dopóki nie założy maseczki.

Po godzinie klient znów pojawił się na stacji. Tym razem miał na twarzy maseczkę. Znów wziął sześciopak piwa i poszedł do kasy. Zdjął maseczkę, a gdy został upomniany, wyciągnął pistolet i zastrzelił kasjera.

Mężczyzna w rozmowie z prokuratorem przyznał, że gdy wrócił do domu, eksplodowały w nim emocje, dlatego wrócił na stację i sprowokował kasjera, aby ten ponownie go upomniał. Dodał, że pandemia bardzo mu doskwiera, a tacy ludzie jak kasjer, tylko potęgują w nim agresję.

Źródło: Bild.de / o2.pl

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Nowa porażka Joe Bidena. Plan rozwiązania problemu zerwanych łańcuchów dostaw poniósł fiasko

Prezydencki plan rozwiązania problemu zerwanych łańcuchów dostaw poniósł fiasko. Zakorkowane porty USA potrzebują pomocy — informuje „The Washington Post”. Zgodnie...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x