INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:24 | niedziela | 25.02.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Arkansas na drodze do normalności

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

25 lutego

Ach, co to był za ślub!

10-11 lutego 1920 Na samym wybrzeżu na pięknie wybudowanym postumencie drewnianym stał stary strażnik polskiego morza – kaszubski rybak, w stroju rybackim z wiosłem na...

Koniecznie przeczytaj

Kolejny stan USA wprowadza prawo chroniące dzieci i młodzież przed szaleństwem ideologii LGBT. Na szczęście dla Amerykanów, kwestie te reguluje prawo stanowe, więc w regionach republikańskich jest szansa na normalność.

Wygląda na to, że po Teksasie i Florydzie, kolejne stany USA zaczynają się wyłamywać z lewackiego szaleństwa. Ostatnio stan Arkansas przyjął prawo, zgodnie z którym toalety są jedynie dla dwóch płci – męskiej i żeńskiej, zaś wejście „innej płci” do żeńskiej toalety jest zakazane. Gubernator Sarah Huckabee-Sanders, była sekretarz prasowa Donalda Trumpa, podpisała już ustawę, która stanowi, że damskie WC są dla dziewczyn, męskie dla chłopców i nie ma tu żadnego „ale”.

- reklama -

– Arkansas nie zamierza pisać od nowa reguł biologii tylko po to, by zadowolić garstkę skrajnie lewicowych aktywistów. Gubernator powiedziała, że będzie podpisywać ustawy, które koncentrują się na ochronie i edukacji naszych dzieci, a nie na ich indoktrynacji, i uważa, że nasze szkoły nie są miejscem dla agendy woke radykalnej lewicy – przekazała mediom rzeczniczka gubernator Arkansas Alexa Henning.

Tym samym stan wprowadza kary dla placówek szkolnych, które będą tolerowały korzystanie przez chłopców z damskich ubikacji, niezależnie od tego, jaką płeć sobie oni przypiszą. To samo dotyczy też osób dorosłych – mężczyzna, który „czując się” kobietą spróbuje wejść do damskiej toalety, naraża się na karę za nieobyczajne zachowanie, czyli obnażanie się przy dzieciach.

Źródło: Najwyższy Czas

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
grom52
24.03.2023 19:43

Wreszcie. Może wkrótce inne stany pójdą w ślady Arkansas i pogonią tych lewackich pop…….ńców.

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Franciszek w orkiestrze Tuska?

Po pouczaniu Ukraińców, wspieraniu klimatystów, wprowadzaniu do kościołów Pachamamy, papież Franciszek zabrał się za opiłowanie Polaków. Były czasy, gdy...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx