INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

21:38 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

BMW uderzyło w samochód, który zatrzymał się przed pasami na których była matka z trójką dzieci

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

O wyjątkowym szczęściu może mówić 35-letnia mieszkanka Mikołowa, która w miniony piątek wczesnym wieczorem przechodziła wraz z trójką swoich dzieci przez jedno z przejść dla pieszych na krajowej “wiślance”.

Jadąca oplem kobieta zatrzymała się co prawda, by ustąpić pierwszeństwa pieszym, jednak jadący za nią kierowca bmw już tego nie zrobił i uderzył w tył jej samochodu, który siłą odrzutu wjechał w przechodzącą przez pasy rodzinę.

- reklama -

Zdarzenie miało miejsce około godziny 18:30, na DK 81 w Mikołowie, na oznakowanym przejściu dla pieszych w kierunku Katowic. Według ustaleń policjantów, kierująca oplem 31-letnia mieszkanka Katowic jadąc lewym pasem ruchu zatrzymała się, aby ustąpić pierwszeństwa kobiecie z dziećmi. Pojazd jadący po prawej stronie również się zatrzymał. Gdy piesi weszli na przejście, jadący bmw 71-letni łaziszczanin, najechał na tył opla, który siłą odrzutu uderzył w pieszych.

Poszkodowane w zdarzeniu dzieci mikołowianki w wieku 2, 4 i 5 lat z ogólnymi potłuczeniami trafiły do szpitala. Opieki medycznej wymagał także 45-letni pasażer opla oraz jego 8-letni syn. Według informacji przekazanych przez lekarzy, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: Policja Mikołów

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x