INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

01:43 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zamordowano 21-letniego radnego z Lublina. Zarzuty morderstwa otrzymała jego narzeczona

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Dramatyczne sceny wydarzyły się w jednym z mieszkań na warszawskim Wilanowie. 21-letni mężczyzna został śmiertelnie ugodzony w brzuch nożem. Ofiarą okazał się być radny Lublina Igor Wyszyński-Karłoski. Zarzuty postawiono właścicielce mieszkania, narzeczonej mężczyzny Karolinie B.

Śmierć nastąpiła na początku maja. Redaktorom Super Expressu udało się dotrzeć do informacji, iż 21-latek najprawdopodobniej został zamordowany przez partnerkę, gdy razem spędzali wieczór w jej mieszkaniu.

- reklama -

Z doniesień dziennika wynika, że między parą doszło do awantury, w wyniku której Karolina B. wbiła mężczyźnie nóż w brzuch. W rozmowie z policją sąsiedzi zrelacjonowali, że chłopak wybiegł z mieszkania, krzycząc, że umiera, natomiast Karolina B., wybiegła za nim.

Kobieta została zatrzymana.

Karolinie B. początkowo postawiono zarzut usiłowania zabójstwa, jednak po śmierci 21-latka zmieniono go na zarzut zabójstwa. Decyzją sądu młoda kobieta spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie – czytamy w komunikacie prokuratury.

- reklama -

Źródło: Super Express

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Schwabska wizja przyszłości

Jaka była szwabska wizja przyszłości, wiemy. Zarówno z „Mein Kampf”, przywódcy Szwabów, jak też z grozy II wojny światowej. Obecnie dociera...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x