INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

23:18 | poniedziałek | 17.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zamordowano 21-letniego radnego z Lublina. Zarzuty morderstwa otrzymała jego narzeczona

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Dramatyczne sceny wydarzyły się w jednym z mieszkań na warszawskim Wilanowie. 21-letni mężczyzna został śmiertelnie ugodzony w brzuch nożem. Ofiarą okazał się być radny Lublina Igor Wyszyński-Karłoski. Zarzuty postawiono właścicielce mieszkania, narzeczonej mężczyzny Karolinie B.

Śmierć nastąpiła na początku maja. Redaktorom Super Expressu udało się dotrzeć do informacji, iż 21-latek najprawdopodobniej został zamordowany przez partnerkę, gdy razem spędzali wieczór w jej mieszkaniu.

- reklama -

Z doniesień dziennika wynika, że między parą doszło do awantury, w wyniku której Karolina B. wbiła mężczyźnie nóż w brzuch. W rozmowie z policją sąsiedzi zrelacjonowali, że chłopak wybiegł z mieszkania, krzycząc, że umiera, natomiast Karolina B., wybiegła za nim.

Kobieta została zatrzymana.

Karolinie B. początkowo postawiono zarzut usiłowania zabójstwa, jednak po śmierci 21-latka zmieniono go na zarzut zabójstwa. Decyzją sądu młoda kobieta spędzi najbliższe trzy miesiące w areszcie – czytamy w komunikacie prokuratury.

- reklama -

Źródło: Super Express

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Afera wokół raportu Ministerstwa Zdrowia. Sanepid zrzuca winę na szpital w Kłodzku

Ministerstwo Zdrowia pokazało raport, w którym wykazano 43 zgony z powodu COVID-19 w powiecie kłodzkim 15 stycznia. Sprawę zaczęli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x