INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:04 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Do służb wpływają informacje dotyczące Jacka Jaworka. Czy morderca zostanie zatrzymany?

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Mija już kilka tygodni od brutalnej zbrodni w Borowcach (powiat częstochowski), gdzie Jacek Jaworek zastrzelił brata, bratową oraz ich nastoletniego syna. Policja do dziś nie złapała sprawcy masakry, jednak wciąż do służb trafiają informacje o Jaworku.

Portal faktykaliskie.pl podaje, że 29 lipca do Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu dotarły informacje na temat Jacka Jaworka. Podobno widziano go w Jankowie Drugim w podkaliskiej gminie Blizanów.

- reklama -


– Wpłynęła do nas informacja, że poboczem drogi idzie mężczyzna odpowiadający rysopisowi poszukiwanej osoby. Na miejsce natychmiast udali się policjanci – ujawniła mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzeczniczka prasowa kaliskiej komendy. 


Niestety ten trop okazał się mylny. Mężczyzna zatrzymany i wylegitymowany przez funkcjonariuszy okazał się zwykłym przechodniem.

Podobna informacja wpłynęła do funkcjonariuszy w Ostrowie Wielkopolskim, jednak i ten trop okazał się błędny.

- reklama -

Jeśli ktoś posiada informacje na jego temat, proszony jest o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu 798 031 306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod numerem telefonu 47 858 12 55 lub numerem alarmowym 112.

Policja prosi jednak, by nie podejmować samodzielnie jakichkolwiek działań w przypadku napotkania poszukiwanego. Może być niebezpieczny, a tego wciąż nie odnaleziono narzędzia zbrodni.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

„Warszawska Gazeta” po dwóch latach przerwy wróciła na Jasną Górę

„Jesteście dobrem. Dobrem, nie boję się tego powiedzieć – naszej Ojczyzny”, mówił do redaktorów „Warszawskiej Gazety” w czasie specjalnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x