INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:57 | poniedziałek | 27.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Mieszkaniec Gorzowa bez powodu pobił kobietę w autobusie. Policja publikuje szokujące nagranie

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 czerwca

Niemiecki sposób na powojenny świat

Czwartek, 24 czerwca 1943 r. Niemcy zawsze chcieli rządzić światem i zawsze uważali, że mają do tego prawo. Nie było zbrodni, której by nie popełnili...

Koniecznie przeczytaj

Policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca Gorzowa Wielkopolskiego, który w sposób brutalny bez powodu zaatakował kobietę w autobusie. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec lipca w Gorzowie Wielkopolskim. Kobieta jechała autobusem Miejskiego Zakładu Komunikacji i siedziała na miejscu znajdującym się na końcu autobusu. Na wysokości ulicy Piłsudskiego wsiadł do autobusu nieznany jej mężczyzna, który kobietę obserwował. Jak wynika z nagrania, mężczyzna bez żadnego słowa zaatakował kobietę uderzając ją w twarz, po czym wysiadł na najbliższym przystanku.

- reklama -

Wnikliwa i żmudna praca policjantów pozwoliła na wytypowanie podejrzewanego, który został zatrzymany w jednym z mieszkań znajdujących się na terenie miasta.

Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut naruszenia nietykalności cielesnej, przy czym czynu tego dokonał działając publicznie i bez powodu przez co zlekceważył porządek prawny.

Źródło: Policja Gorzów Wielkopolski

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

„Warszawska Gazeta” po dwóch latach przerwy wróciła na Jasną Górę

„Jesteście dobrem. Dobrem, nie boję się tego powiedzieć – naszej Ojczyzny”, mówił do redaktorów „Warszawskiej Gazety” w czasie specjalnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x