INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:32 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Ważny polityk PSL wpadł do Wisły! Trwają poszukiwania

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W rejonie Świniar leżących niedaleko Płocka doszło do tragedii. Do Wisły wpadło trzech mężczyzn. Dwóch udało się uratować, jednak poszukiwania trzeciego mężczyzny wciąż trwają. Regionalne media podają, że zaginionym jest starosta płocki Mariusz Bieniek z PSL.

Do wypadku doszło w niedzielę wieczorem. Trzech mężczyzn wybrało się łódką na ryby. Jednak w pewnym momencie, łódka przewróciła się i wędkarze wpadli do wody. Jeden z nich został wyłowiony przez innych wędkarzy, kolejnemu pomogły wezwane na miejsce służby. Niestety wciąż poszukiwany jest trzeci z mężczyzn.

Podobnie jak w niedzielę do poszukiwań zaginionego mężczyzny skierowane zostaną jednostki państwowej i ochotniczej straży pożarnej, w tym sześć łodzi. W akcji na Wiśle wykorzystamy także sonar. Będziemy przeszukiwali główny nurt rzeki, jej zakola i brzegi – przekazał rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Płocku st. kpt. Edward Mysera.

Wisła w rejonie Płocka ma zostać dokładnie przeszukana, a służby zapewniają, że akcja będzie prowadzona do skutku.

Źródło: Onet.pl

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SZOK! Klient zastrzelił kasjera, bo ten kazał mu założyć maseczkę

Tragedia w Niemczech. Na jednej ze stacji benzynowych, klient zastrzelił kasjera, który wcześniej kazał mu założyć maseczkę. Do wydarzenia doszło...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x