INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

06:32 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Ważny polityk PSL nie żyje! Prezydent potwierdza tragiczne informacje

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najpierw była Wanda

18 sierpnia 1906 r. Każdy słyszał o pięknej Krystynie Krahelskiej, żołnierce Armii Krajowej, autorce „Hej, chłopcy, bagnet na broń”, która ciężko ranna pierwszego dnia Powstania,...

Koniecznie przeczytaj

Nie żyje starosta płocki Mariusz Bieńka, który w niedziele wypłynął na ryby wraz z dwójką znajomych. Podczas wędkowania łódź na której znajdowali się mężczyźni wywróciła się. Wszyscy wpadki do wody. Niestety tylko starosta nie wypłynął.

Na Wiśle od kilku dni trwały poszukiwania mężczyzny. Ciało zauważono około dwa km od mostu im. Legionów Piłsudskiego w Płocku – podał “Tygodnik Płocki”. Zwłoki były w złym stanie, dlatego policja początkowo nie była w stanie ustalić tożsamości denata.

- reklama -

W południe prezydent Połocka Andrzej Nowakowski przekazał jednak najnowsze ustalenia:

Wszyscy do końca mieliśmy nadzieję… Niestety, dziś nadeszła bardzo smutna informacja o odnalezieniu ciała tragicznie zmarłego Mariusza Bieńka, starosty powiatu płockiego – napisał prezydent Płocka w mediach społecznościowych.

W poszukiwaniach starosty brało udział 120 strażaków, oraz służby policyjne. Niestety obfite opady utrudniały pracę służb.


Z wstępnych ustaleń wynika, że łódź wywróciła się, gdy mężczyźni wpłynęli na mieliznę. Z uwagi na fakt, że nie było tam głęboko, mężczyźni postanowili postawić łódź na wodzie. W pewnej chwili starosta oddalił się od łodzi i nie był w stanie sam wrócić. Pomimo próby udzielenia mu pomocy, dwaj pozostali mężczyźni nie byli w stanie do niego dopłynąć.

- reklama -

Źródło: Polsat News

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Fatwa dopadła Salmana Rushdiego

Salman Rushdie w ciężkim w ciężkim stanie trafił do jednego z nowojorskich szpitali. Prawdopodobnie straci oko. Został co najmniej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx