INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

17:38 | czwartek | 28.10.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Premiera filmu “Powrót do Jedwabnego. To tylko Polin”. Wstrząsający materiał Wojciecha Sumlińskiego!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W piątek 17 września o godzinie 22.00 na stronach telewizji PL1.TV odbyła się premiera filmu Wojciecha Sumlińskiego “Powrót do Jedwabnego. To tylko Polin”. To wstrząsający materiał, który starało się zablokować środowisko „Gazety Wyborczej”. Nie udało się!

Wojciech Sumliński dotarł do świadków wydarzeń w Jedwabnem, którzy widzieli sami albo znają z bezpośrednich relacji co wydarzyło się podczas tych dramatycznych wydarzeń.

Autor pokazuje w materiale nagranie z rozpoczętej ekshumacji i plany organizacji żydowskich przejmowania nieruchomości w Polsce, postać i działalność Schudricha.

Świadkowie, którzy po latach przerywają milczenie, ukryte przez lata nagranie z próby ekshumacji, odtajnione protokoły żydowskich organizacji, plany środowisk żydowskich wobec Polski i świadectwa uczciwych polskich Żydów.

Czemu Jedwabne i prawda o tamtych wydarzeniach jest tak ważna? Ten film trzeba zobaczyć, żeby poznać odpowiedź na nurtujące pytania!

“Powrót do Jedwabnego. To tylko Polin”.

Premiera w PL1.TV 17 września o godz. 22.00.

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Sirmar
17.09.2021 13:29

Czyli w TVP 1???

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ociepa ogłasza: Zakończyliśmy negocjacje i będziemy czwartym koalicjantem

Wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa, który po opuszczeniu Porozumienia Jarosława Gowina założył współpracujące z PiS stowarzyszenie odNowa, powiedział w...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x