INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:15 | poniedziałek | 15.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

To bardzo niepokojące! Pracodawca będzie mógł weryfikować, czy pracownik jest zaszczepiony?

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

15 sierpnia

Ostatnia chrystianizacja w Europie

14 sierpnia 1385 r. Dla Polaków to dowód współpracy, dla Litwinów bardzo często – zdrady. Akt Unii w Krewie został wydany przez wielkiego księcia litewskiego...

Koniecznie przeczytaj

Chcemy dać możliwość weryfikacji zaszczepienia pracowników, a także ewentualnego – to już do decyzji pracodawcy – przesunięcia ich do działań, gdzie byliby mniej narażeni na zakażenie – potwierdził rzecznik rządu Piotr Müller na antenie Radia Plus. Według niego, do tych propozycji są wprowadzane ostatnie poprawki .

To jest problem zarówno z jednej strony techniczny, jak i natury prawnej; (…) oczywiście są podnoszone argumenty o rzekomej dyskryminacji, więc to musi być dobrze napisane” – odpowiedział Müller.

- reklama -

Według rzecznika rządu, do projektu wnoszone są “ostatnie poprawki”.

– Liczę na to, że z Rady Ministrów wyjdzie ten projekt niebawem. Choć on faktycznie budzi emocje nawet u osób, które są zaszczepione – przyznał Müller.

Pojawiły się na przykład zarzuty wobec nas, że my wprowadzamy przepisy, które mówią, że dana osoba niezaszczepiona miałaby być wysyłana na bezpłatny urlop. A takich rozwiązań tam nie ma. Ale w toku dyskusji niektórzy takie (przepisy) proponowali. My je odrzuciliśmy.

- reklama -

Rzecznik był dopytywany, jak w takim razie miałyby wyglądać relacje między pracodawcami i pracownikiem w kontekście weryfikowania zaszczepienia przeciwko Covid-19.

Na początku chcemy wprowadzić możliwość taką, która po pierwsze da możliwość weryfikacji, a po drugie ewentualnego – to już do decyzji pracodawcy – przesunięcia do takich działań, gdzie taka osoba, pracownik, byłaby mniej narażony; ta osoba konkretna, no i osoba, z którą się spotykają ci pracownicy – powiedział rzecznik rządu.

Źródło: PAP / Radio Plus

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

5 KOMENTARZE

5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
18.09.2021 21:47

$zczepienia nie są obowiązkowe! $zczepienia są dobrowolne…. Ale jak się nie za$zczepisz to: pozbawimy cię pracy, konta w banku, dostępu do sieci telefonicznej, Internetu, zakażemy wejścia do kina, restauracji, na basen czy siłownię, odmówimy leczenia, nie przyjmiemy twoich dzieci do szkoły, przedszkola, żłobka lub odbierzemy prawa do opieki nad nimi (i za$zczepimy je obowiązkowo, na siłę, bez twojej wiedzy). Ale $zczepienia są dobrowolne. Ale $zczepienia nie są obowiązkowe…

Zygmuś
18.09.2021 21:49

NAZYWAM RZECZY PO IMIENIU
BLOKOWANIE AMATADYNY ORAZ BLOKOWANIE NORMALNEGO DOSTĘPU DO USŁUG MEDYCZNYCH TO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA. POBIERANIE COMIESIĘCZNYCH OPŁAT NA NFZ I BRAK USŁUG MEDYCZNYCH TO ZŁODZIEJSTWO. BLOKOWANIE PRAWDY PRZEZ ŚCIERWOMEDIA TO KOLABORACJA Z OKUPANTEM.

Zygmuś
18.09.2021 21:49

POPULARNE ZDANIA W NIEMCZECH: Halt! COVID-Ausweis Bitte. Achtung! Nur Fur Spritzen!

Zygmuś
18.09.2021 21:50

EGiPSKIE CiEMNOŚCI NORMALNY, COROCZNY SEZON GRYPOWY JEST WYKORZYSTYWANY PRZEZ WSPÓŁCZESNYCH SZAMANÓW i HOCHSZTAPLERÓW NICZYM ZAĆMIENIE SŁOŃCA W STAROŻYTNYM EGIPCIE PRZEZ KAPŁANÓW. CIEMNY LUD W OBU PRZYPADKACH TO KUPiŁ….

Zygmuś
18.09.2021 22:04

Precz z tyranią i dyskryminacją sanitarną obecnego rządu okupacyjnego na usługach globalistów!!!

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Komu opłaci się remont „Szpiegowa”?

Mieli tam mieszkać uchodźcy. Nic z tego. Miastu się nie opłaci. Ciekawe, komu się opłaci, czyli zagadka „Szpiegowa”. A tyle...

Przeczytaj jeszcze to!

5
0
Podziel się z nami swoją opiniąx