INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

09:54 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

18-letni kierowca BMW uciekał przed policją! Uderzył w słup i zginął na miejscu

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

W miejscowości Sieniawa, nastoletni mężczyzna z dużą prędkością ruszył z przykościelnego parkingu. Przekroczenie prędkości przez kierowcę BMW serii 3 dostrzegli funkcjonariusze policji. Ruszyli za nim wzywając do zatrzymania. Zamiast wykonać ich polecenie, kierowca zdecydował się na ucieczkę.

Zwiększył prędkość i niebezpiecznie manewrował wśród pozostałych użytkowników drogi. Na jednym z zakrętów, podczas wyprzedzania innego pojazdu, kierowca BMW stracił panowanie nad kierownicą.

- reklama -

Zjechał z drogi i uderzył w słup wysokiego napięcia. Rannego kierowcę, zakleszczonego w samochodzie, funkcjonariusz spytali o powód ucieczki. Siedemnastolatek odpowiedział, że nie ma prawa jazdy „a z tego są same kłopoty”.

Mężczyznę udało się wydostać z samochodu przy pomocy strażaków. Został przewieziony do szpitala, gdzie, mimo udzielonej pomocy zmarł. W podobnych okolicznościach zginął kilka dni temu 27-letni mężczyzna a wczoraj, pijany 29 – cio latek, uciekając przed kontrolą drogową samochodem Renault Laguna, spowodował czołowe zderzenie z Oplem.

Jego kierowca zginął na miejscu, a pasażerka została ranna. Pijanemu sprawcy wypadku nic się nie stało.

- reklama -

Źródło: interia.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

„Warszawska Gazeta” po dwóch latach przerwy wróciła na Jasną Górę

„Jesteście dobrem. Dobrem, nie boję się tego powiedzieć – naszej Ojczyzny”, mówił do redaktorów „Warszawskiej Gazety” w czasie specjalnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x