INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

21:55 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Bristol: Zaatakowali polskich klientów, bo rozmawiali w ojczystym języku!

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Nekropolia narodowa

20 maja 1792 r. Najsłynniejszy cmentarz w Polsce ma powierzchnię porównywalną z powierzchnią Watykanu. Na przestrzeni ponad 200 lat dzielił tragiczne losy Warszawy i jej...

Koniecznie przeczytaj

W jednym z pubów Bristolu grupa Polaków została zaatakowana przez siedzącą obok parę. Powodem agresji była rozmowa w języku polskim.

Całe wydarzenie opisała, w rozmowie z Polsat News, jedna z zaatakowanych. Kobieta mieszka Wielkiej Brytanii i pracuje w służbie zdrowia.

- reklama -

„Para wstała i rzuciła się na moją koleżankę, która była najbliżej. Ja tylko nagrywałam, zostałam wyzwana od najgorszych” – mówiła pani Anna, dodając, że zaatakowani Polacy nie uzyskali żadnej pomocy od ochrony lokalu. Zamiast tego, zostali wyproszeni z lokalu.

Kobieta poinformowała, że sprawa został już zgłoszona na policji. Funkcjonariusze nakazali jej usunięcie nagrania wydarzenia, które umieściła na jednym z portali społecznościowych.

Źródło:polsatnews.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Włochy planują dla Ukrainy nową Jałtę

Na Ukrainie leje się krew, a świat zamiast zakończyć wojnę stanowczymi decyzjami wobec Rosji, planuje drugą Jałtę. W roli...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x