INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

19:38 | czwartek | 07.07.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Butelka z listem i słodyczami. Dziesięcioletnia dziewczynka znalazła zaproszenie od pedofila

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

7 lipca

Gdy umarł król…

7 lipca 1572 r. Ostatni Jagiellon zmarł bezpotomnie w wieku 52 lat. Dla Królestwa była to prawdziwa tragedia. Kto wie, jak potoczyłby się losy Polski,...

Koniecznie przeczytaj

Podczas spaceru z mamą, 10-letnia dziewczynka znalazła na ulicy Pucka, nieopodal centrum handlowego, butelkę z przymocowanymi do niej słodyczami.

Dziecko podniosło butelkę w przekonaniu, że to element zabawy „w chowanego”. Matka przejęła list. Okazał się być skierowanym do chłopców zaproszeniem od pedofila. Zawierał obsceniczne treści, adres i ofertę 20 zł. dla „odważnych”.

- reklama -

Okazało się, że adres podany w liście wskazywał na dom nieopodal miejsca jego znalezienia. Mieszka w nim mężczyzna, który był już podejrzewany o skłonności pedofilskie. Kobieta powiadomiła o zdarzeniu policję.

Funkcjonariusze, po przyjeździe na miejsce znalezienia butelki, stwierdzili, że nie mają podstaw do interwencji. Brakuje im bezpośredniego, twardego dowodu, wskazującego osobę, która butelkę zostawiła.

Mama dziewczynki, w rozmowie z portalem puck.naszemiasto.pl przypomina sytuację, kiedy mieszkający pod adresem wskazanym w liście z butelki mężczyzna, po jej prowokacji, umówił się na seks z 14-latką.

- reklama -

Został wtedy zatrzymany, jednak po 3 miesiącach, wypuszczono go z aresztu wskazując na chorobę psychiczną. Powiedziała też dziennikarzom o jego ekshibicjonistycznych skłonnościach i filmowaniu przez dzieci tego typu sytuacji.

Źródło:puck.naszemiasto.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

„Warszawska Gazeta” po dwóch latach przerwy wróciła na Jasną Górę

„Jesteście dobrem. Dobrem, nie boję się tego powiedzieć – naszej Ojczyzny”, mówił do redaktorów „Warszawskiej Gazety” w czasie specjalnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx