INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:17 | czwartek | 08.12.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Pomóż ustalić tożsamość motocyklisty, który potrącił w Olsztynie sześcioletnią rowerzystkę

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

8 grudnia

Uciekli do Mandżurii

3 grudnia 1941 r. Sikorski świetnie wiedział o wywózkach, pociągach pełnych Polaków, zmierzających na Syberię i do Kazachstanu. Chciał ich ratować. Szansa pojawiła się, gdy...

Koniecznie przeczytaj

Wydziału Prewencji KMP w Olsztynie prowadzi działania mające na celu ustalenie tożsamości motocyklisty, który 25 czerwca br. potrącił sześcioletnią dziewczynkę na rowerze.

Zdarzenie miało miejsce na Al. Artyleryjskiej w Olsztynie na przejeździe dla rowerów. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że motocykl, który potrącił małą rowerzystkę nie posiadał tablic rejestracyjnych.

- reklama -

Mężczyzna, w momencie wypadku, zatrzymał się i rozmawiał z mamą dziecka. Zaraz po tym odjechał, nie czekając na przyjazd służb. Dziewczynce nie stało się nic poważnego. Pracujący nad sprawą policjanci skorzystali z nagrań monitoringu miejskiego i kamer, zainstalowanych w autobusie miejskim, który przejeżdżał nieopodal miejsca wypadku w momencie, kiedy ten się wydarzył.

Potwierdziły one zeznania mamy dziecka. Dla ustalenia sprawcy potrącenia, na stronie olsztyńskiej policji, umieszczono nagranie zdarzenia. Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę utrwalonego na filmie.

Telefoniczny – na numery: 47 731 38 90, 47 73 147 41 lub 112. Osobisty – w budynku KMP w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 3 (Wydział Prewencji) lub mailowy – bernadeta.cwiklinska-rydel@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

- reklama -

Źródło:olsztyn.policja.gov.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

FAN BANDERY WICESZEFEM MSZ UKRAINY

Cóż poradzić tym Polakom, którzy z różnych powodów nie kochają Ukraińców i nie mają ochoty wychodzić im naprzeciw z...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx