INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

17:47 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Pomóż ustalić tożsamość motocyklisty, który potrącił w Olsztynie sześcioletnią rowerzystkę

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Wydziału Prewencji KMP w Olsztynie prowadzi działania mające na celu ustalenie tożsamości motocyklisty, który 25 czerwca br. potrącił sześcioletnią dziewczynkę na rowerze.

Zdarzenie miało miejsce na Al. Artyleryjskiej w Olsztynie na przejeździe dla rowerów. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że motocykl, który potrącił małą rowerzystkę nie posiadał tablic rejestracyjnych.

- reklama -

Mężczyzna, w momencie wypadku, zatrzymał się i rozmawiał z mamą dziecka. Zaraz po tym odjechał, nie czekając na przyjazd służb. Dziewczynce nie stało się nic poważnego. Pracujący nad sprawą policjanci skorzystali z nagrań monitoringu miejskiego i kamer, zainstalowanych w autobusie miejskim, który przejeżdżał nieopodal miejsca wypadku w momencie, kiedy ten się wydarzył.

Potwierdziły one zeznania mamy dziecka. Dla ustalenia sprawcy potrącenia, na stronie olsztyńskiej policji, umieszczono nagranie zdarzenia. Policja prosi o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę utrwalonego na filmie.

Telefoniczny – na numery: 47 731 38 90, 47 73 147 41 lub 112. Osobisty – w budynku KMP w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 3 (Wydział Prewencji) lub mailowy – bernadeta.cwiklinska-rydel@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

- reklama -

Źródło:olsztyn.policja.gov.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

„Warszawska Gazeta” po dwóch latach przerwy wróciła na Jasną Górę

„Jesteście dobrem. Dobrem, nie boję się tego powiedzieć – naszej Ojczyzny”, mówił do redaktorów „Warszawskiej Gazety” w czasie specjalnej...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x