INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

08:45 | czwartek | 20.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Nie chciał założyć maseczki, nie poleciał. Interwencja Straży Granicznej na pokładzie polskiego samolotu

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Samolot PLL LOT miał odlecieć z Poznania na grecką wyspę Zakintos o godz. 7 rano. Tak się nie stało. Kapitan przerwał kołowanie i wylot opóźnił się o 50 minut. Powodem decyzji kapitana była odmowa założenia maseczki przez 26-letniego pasażera.

Podczas kołowania samolotu załoga trzykrotnie upominała jednego z pasażerów, żeby założył maseczkę ochronną. Nie słuchał ich, w związku z czym przerwano kołowanie samolotu – maszyna wróciła na miejsce postojowe – opisała zdarzenie Natalia Sosnowska z biura prasowego Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

- reklama -

Wobec zachowania krnąbrnego pasażera, kapitan wezwał na pomoc Straż Graniczną. Funkcjonariusze wyprowadzili mężczyznę z samolotu i przeprowadzili z nim czynności wyjaśniające. Sprawa zakończyła się wręczeniem mu mandatu w wysokości 300 zł. na okoliczność „nie wykonywania poleceń załogi statku powietrznego”.

Opóźniony samolot wyleciał na grecką wyspę, ale bez ukaranego mężczyzny. Natalia Sosnowska pytana o trzeźwość 26-latka, odpowiedziała, że nie ma informacji, by był pod wpływem alkoholu. Według obowiązujących obostrzeń, związanych z pandemią, pasażerowie mają obowiązek noszenia maseczek ochronnych na lotnisku i w samolocie.

Źródło:rmf24.pl

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Putin może zająć Kijów. Waszyngton szykuje się na najgorsze

Kiedy Rosja zaatakuje Ukrainę? Według amerykańskich mediów Putin może szykować się do zajęcia Kijowa i obalenia władzy. Telewizja CNN, powołując...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x