INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

23:40 | niedziela | 05.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Mocne słowa o opozycji! „Zawsze stanie po stronie tego, kto zaatakuje ich państwo”

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Europoseł PiS Karol Karski był gościem Magdaleny Ogórek w Polskim Radiu 24, gdzie pytany był o kryzys migracyjny. Polityk wypowiedział bardzo mocne słowa pod adresem opozycji.

Opozycja w swojej dużej części zawsze stanie po stronie tego, kto zaatakuje ich państwo. Staną wokół Putina, Łukaszenki czy innych. I właśnie wtedy, kiedy mamy do czynienia ze sporem granicznym, Polska opozycja również stoi po stronie każdego, tylko nie własnego państwa. Zastanawiam się, czy łatwo jest żyć z taką konstrukcją psychiczną – powiedział Karol Karski.

Polityk powiedział, że jest zadowolony z działań i postawy Komisji Europejskiej, która poważnie podchodzi do kwestii nielegalnej migracji.

Zajmujemy się sytuacją na zewnętrznej granicy Unii Europejskiej, czyli sprawą Białorusi oraz tym, co ma miejsce w relacjach między tym państwem a Wspólnotą – powiedział Karol Karski.

Źródło: Polskie Radio 24

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
znikl
05.10.2021 16:55

Nieraz juz wielu liczne dowody takiej postawy wobec panstwa w ktorym zyja , ktorego sa obywatelami ,dzieki zyciu w ktorym to panstwie robia kariery o jakich gdzie indziej mogliby tylko pomarzyc ,jak choragiewi zwracaja sie tam skad czuja potencjalny zysk dla siebie przeciw panstwu w ktorym zyja i to wcale niezle zyja liczne sa w historii naszego kraju od wiekow wielu na to przyklady ktore niejako potwierdzeniem sa slow pana Karskiego

Ostatnio edytowany 2 miesięcy temu przez znikl
Zygmuś
05.10.2021 16:30

Nie daj się zwieść! TO TYLKO TAKIE MAŁE WOJENKI PODJAZDOWE, tarcia w łonie BANDY CZWORGA, która odgrywając swoje role w tym teatrzyku, służąc obcym grupom interesu, KIERUJE SIĘ SWOISTYMI REGUŁAMI: my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych, a władzą i kasą dzielimy się po pod stołem, dla picu, kopiemy się, ale tylko po kostkach, nie wyżej, ciemny lud to kupi…
Urodziny redaktora Mazurka jasno to pokazały.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Gigantyczne inwestycje w projekt medialny Donalda Trumpa

Nowa firma Donalda Trumpa zajmująca się mediami społecznościowymi, wraz z partnerskim funduszem restrukturyzacyjnym, podpisały z inwestorami instytucjonalnymi gigantyczne umowy...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x