INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:30 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Krzysztof Bosak o dymisjach w Radzie Medycznej: To oni popierali lockdowny i chcieli zrujnować gospodarkę

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Roczniki, czyli kroniki słynnego Królestwa Polskiego

19 maja 1480 r. To najbardziej znany polski kronikarz. Mało kto jednak wie, że był także znakomitym geografem, dyplomatą i nauczycielem. 18 maja 1480 r....

Koniecznie przeczytaj

Poseł Konfederacji Krzysztof Bosak nie kryje zadowolenia z dymisji w Radzie Medycznej. Jego zdaniem lekarze mają na sumieniu zrujnowanie polskiej gospodarki.

Podczas debaty w Polsat News politycy komentowali dymisje w Radzie Medycznej przy premierze. Przypomnijmy – w piątek rezygnacje złożyło 13 z 17 członków Rady.

- reklama -

– Dla mnie rezygnacja większości członków rady medycznej była dobrą wiadomością – stwierdził Krzysztof Bosak z Konfederacji. Poseł wskazał, że to właśnie członkowie tego gremium odpowiadają za politykę kryzysową realizowaną przez państwo.

– Większość ich rekomendacji została spełniona – zauważył poseł komentując argumenty lekarzy podających się do dymisji. Ci bowiem twierdzili, że złożyli rezygnacje bo ich rekomendacje nie są realizowane.

– W pierwszej kolejności zostały zrobione lockdowny, oni to popierali i chcieli jeszcze radykalniejszej wersji, co doprowadziłoby polską gospodarkę i społeczeństwo do ruiny – przypomniał Bosak.

- reklama -

Jednak możliwe, że gdy obecny kryzys się skończy politycy ruszą z kolejnym palącym problemem, który zdominuje polską debatę publiczną. Rozmawiali o nim uczestnicy debaty w Polsat News przed wejściem na antenę.

„Polsat. Za chwilę Śniadanie Rymanowskiego. Wchodzę do saloniku, a tam politycy różnych opcji rozmawiają ze sobą o zakrzepicy. „Coś jest na rzeczy”, zgadzają się ze sobą. Także tego” – ujawnił Bosak.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
grom52
17.01.2022 10:40

Rację miał Korwin-Mikke(nie lubię faceta ale muszę mu to przyznać) że rezygnacja członków Rady Medycznej ma związek z zawiadomieniem do ABW żeby zbadać związki tych ludzi z koncernami farmaceutycznymi.To próba wyciszenia śmierdzących powiązań i brzydko pachnącej forsy.

Monsignore
17.01.2022 10:59

To Towarzystwo Wzajemnej Adoracji należało o wiele wcześniej pognać na 4 wiatry, bo dosyć, że zaszkodzili Polakom, to jeszcze zgarnęli za to niezłą kasę. Został jeszcze Adaś Niedzielski, którego też warto szybko wymienić na medyka z krwi i kości, który zna się na rzeczy i to praktyka wirusologia, a nie teoretyka. No i przede wszystkim BEZINTERESOWNEGO.

Mia
17.01.2022 13:02
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Zamordyzm po włosku, czyli skutki odmowy zaszczepienia  

Włoskie władze otwierają kraj dla turystów i jednocześnie ściskają łapą za gardło własnych obywateli. Co prawda włoskie władze przyznały, że...

Przeczytaj jeszcze to!

3
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x