INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:04 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niedzielski zostanie odwołany? „Nie widzę powodu, by bronić pana ministra”

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Roczniki, czyli kroniki słynnego Królestwa Polskiego

19 maja 1480 r. To najbardziej znany polski kronikarz. Mało kto jednak wie, że był także znakomitym geografem, dyplomatą i nauczycielem. 18 maja 1480 r....

Koniecznie przeczytaj

Minister Zdrowia Adam Niedzielski może zostać odwołany ze stanowiska. Posłowie szukają większości i nie widzą powodu, dla którego rząd broniłby szefa resortu.

Poseł Porozumienia Michał Wypij udzielił wywiadu Wirtualnej Polsce. W rozmowie z portalem pytany był o polityczną przyszłość ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

- reklama -

Pytany wprost, czy opozycja wyjdzie z propozycją odwołania ministra zdrowia Wypij odparł: „To warte rozważenia”. Dopytywany, czy podniósłby rękę za odwołaniem Niedzielskiego, oznajmił: „Nie widzę powodu, by bronić pana ministra Niedzielskiego – jest słabym ministrem”.

Były poseł Zjednoczonej Prawicy wskazał, że osobą “również odpowiedzialną, zwłaszcza za bardzo słaby poziom wyszczepienia naszego społeczeństwa, jest pan minister Dworczyk, który nie robi sobie z tego tytułu żadnego problemu, nie czuje się w żaden sposób zobowiązany”.

Poseł Porozumienia zdradził, że “zachęcał liderow opozycji do tego, by porozmawiać nt. przyszłości Michała Dworczyka na forum Sejmu, ale wtedy Platforma uznała, że woli porozmawiać nt. przyszłości Kamila Bortniczuka”.

- reklama -

„Mam nadzieję, że uda się teraz wrócić do tematu, który jest absolutnie najważniejszy” – dodał.

Pytany, czy będzie wniosek o odwołanie Dworczyka lub Niedzielskiego, poseł odparł: „Ja już szukam większości dla takiego wniosku dla odwołania Michała Dworczyka. Temat ministra Niedzielskiego też chciałbym omówić z innymi liderami opozycji. Jest dokładnie tak samo odpowiedzialny jak minister Dworczyk”.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
17.01.2022 15:01

ten psychol do więzienia za oszustwa szczepionkowo -maseczkowo-zgonowe

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Zamordyzm po włosku, czyli skutki odmowy zaszczepienia  

Włoskie władze otwierają kraj dla turystów i jednocześnie ściskają łapą za gardło własnych obywateli. Co prawda włoskie władze przyznały, że...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x