INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:41 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

PiS odpiera zarzuty o masowej inwigilacji dziennikarzy, prawników i polityków. Suski: To były niewielkie ilości, nieprzekraczające kilkuset osób w ciągu roku

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Roczniki, czyli kroniki słynnego Królestwa Polskiego

19 maja 1480 r. To najbardziej znany polski kronikarz. Mało kto jednak wie, że był także znakomitym geografem, dyplomatą i nauczycielem. 18 maja 1480 r....

Koniecznie przeczytaj

Opozycja oskarża służby o masową inwigilację przeciwników PiS. Do sprawy odniósł się członek sejmowej Komisji do Spraw Służb Specjalnych Marek Suski.

Podczas konferencji prasowej dziennikarze zwrócili się do posła PiS Marka Suskiego o komentarz ws. inwigilacji mediów, prawników i polityków. Członek sejmowej Komisji ds. Służb Specjalnych studził emocje.

- reklama -

– Mówienie o jakiejś masowej inwigilacji to jest w ogóle jakiś wymysł z księżyca. Bo to były niewielkie ilości, nieprzekraczające kilkuset osób w ciągu roku – odparł Suski.

Pytany, czy to oznacza, że kilkaset osób było inwigilowanych, Suski odpowiedział: – W różnych latach bardzo różnie, nie mogę podać ilości.

Dziennikarze pytali go również o to, czy jego zdaniem powstanie w Sejmie komisja śledcza, która zajęłaby się doniesieniami o inwigilacji Pegasusem. – Myślę, że nie – odparł Suski.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Zamordyzm po włosku, czyli skutki odmowy zaszczepienia  

Włoskie władze otwierają kraj dla turystów i jednocześnie ściskają łapą za gardło własnych obywateli. Co prawda włoskie władze przyznały, że...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x