INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

17:34 | środa | 22.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kat Czeczeni osobiście ruszył na Kijów. Kadyrow dostał zadanie zamordowania prezydenta

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Ramzan Kadyrow i jego islamska gwardia ruszyła na Kijów. Zbrodniarz ma osobiście dopilnować zamachu na prezydenta Ukrainy.

Ukraińskie media donoszą o nagraniu, na którym widać Ramzana Kadyrowa, który rozmawia z bojownikami o ataku nieopodal Kijowa. Nagranie wyemitowała czeczeńska telewizja Grozny.

- reklama -

Film jest dostępny również na aplikacji Telegram. We wpisie zamieszczonym na Telegramie Kadyrow stwierdził, że “zbliża się do Kijowa”.

W osobistym apelu Kadyrowa do ukraińskiego prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, który został opublikowany w mediach społecznościowych, czytamy: “Gdziekolwiek pójdziecie, gdziekolwiek się ukryjecie, dopadną was nasi bojownicy. Rozstrzelają każdego z waszych zwolenników, każdego, kto kiedykolwiek wtrącał się w życie spokojnej ludności Ukrainy”.

Kadyrow to bliski sojusznik prezydenta Rosji Władimira Putina. Jego islamscy fanatycy są jednymi z najbrutalniejszych oddziałów w rosyjskiej armii.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jenoty to złooooo…

Jest. Już jest. Dwieście trzydziesta czwarta odsłona przyczyn koronawirusa. Zatem - nie nietoperze w niedogotowanej zupce, niemyte owoce ani...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx