INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

02:45 | sobota | 03.06.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Dworczyk nagrodzony za maseczkowy przymus i zamykanie lasów?

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

3 czerwca

Świętość na dnie piekła

28 maja 1941 Ojciec Maksymilian Kolbe modlił się o to, by całe swoje życie poświęcić dla Maryi tak bardzo, by na ziemi nie został po...

Koniecznie przeczytaj

Michał Dworczyk pochwalił się właśnie nagrodą od Prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej. Czyżby nowe Towarzystwo Wzajemnej Adoracji?

W piątek 13 maja szef kancelarii premiera i pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk pochwalił się otrzymaniem, według niego samego – wyjątkowej nagrody.

- reklama -

Nagroda

„Wczoraj odebrałem nagrodę Prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej – statuetkę Hipokratesa – za działania #KPRM w pierwszych miesiącach pandemii”, napisał w swoich mediach społecznościowych Michał Dworczyk. „Dziękując za wyróżnienie chylę czoła przed lekarzami, pielęgniarkami, ratownikami medycznymi oraz farmaceutami za ich pełne zaangażowanie i oddanie!”, dodał polityk. I zamieścił zdjęcie, na którym dzierży wspomnianą statuetkę. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Naczelna Izba Lekarska ostro atakowała lekarzy, którzy zwracali uwagę na bezsens obostrzeń i domagali się rzetelnej debaty o szczepieniach. Wydaje się więc, że nagroda dla Dworczyka nie jest przypadkiem.

Komentarze

- reklama -

Na reakcję internautów i tym razem nie trzeba było długo czekać. Pod twitterowym wpisem Dworczyka zaroiło się od komentarzy i pytań, za co właściwie minister został nagrodzony.

Cynizm w niepojętej skali! Wstydu nie macie! Polska przodowała w ilości nadmiarowych zgonów! Nie widzieliście statystyk?! Kim trzeba być, żeby zamieszczać takie brednie?! Tak ogarnęliście covid, jak teraz pomoc dla Ukraińców! Państwo z dykty? Nie, z papieru do d…”,

„Jak tam lasy i respiratory?”, zapytał inny użytkownik Internetu, a jeden z publicystów zapytał wprost, czy Dworczyk został nagrodzony za zamknięcie lasów.

- reklama -

Michał Dworczyk nie odpowiedział. Zapewne był zajęty cieszeniem się z wyróżnienia. Chociaż, z drugiej strony jego przyznanie jest zrozumiałe. Teraz pozostaje tylko poczekać, aż w rewanżu „eksperci medyczni” rekomendujący zamykanie lasów i cmentarzy, dostaną wysokie odznaczenia państwowe.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
16.05.2022 19:30

kiedyś się mówiło – Cep Cepa Cepem Pogania —–współczesne ZSRR

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Skąd nienawiść do Polaków u Grabowskiego?

Prof. Jan Grabowski posługuje się polskim nazwiskiem, choć nie jest to jego nazwisko. Kłamie i zmyśla historię holokaustu na...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx