INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:41 | poniedziałek | 20.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Dworczyk nagrodzony za maseczkowy przymus i zamykanie lasów?

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Michał Dworczyk pochwalił się właśnie nagrodą od Prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej. Czyżby nowe Towarzystwo Wzajemnej Adoracji?

W piątek 13 maja szef kancelarii premiera i pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk pochwalił się otrzymaniem, według niego samego – wyjątkowej nagrody.

- reklama -

Nagroda

„Wczoraj odebrałem nagrodę Prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej – statuetkę Hipokratesa – za działania #KPRM w pierwszych miesiącach pandemii”, napisał w swoich mediach społecznościowych Michał Dworczyk. „Dziękując za wyróżnienie chylę czoła przed lekarzami, pielęgniarkami, ratownikami medycznymi oraz farmaceutami za ich pełne zaangażowanie i oddanie!”, dodał polityk. I zamieścił zdjęcie, na którym dzierży wspomnianą statuetkę. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Naczelna Izba Lekarska ostro atakowała lekarzy, którzy zwracali uwagę na bezsens obostrzeń i domagali się rzetelnej debaty o szczepieniach. Wydaje się więc, że nagroda dla Dworczyka nie jest przypadkiem.

Komentarze

- reklama -

Na reakcję internautów i tym razem nie trzeba było długo czekać. Pod twitterowym wpisem Dworczyka zaroiło się od komentarzy i pytań, za co właściwie minister został nagrodzony.

Cynizm w niepojętej skali! Wstydu nie macie! Polska przodowała w ilości nadmiarowych zgonów! Nie widzieliście statystyk?! Kim trzeba być, żeby zamieszczać takie brednie?! Tak ogarnęliście covid, jak teraz pomoc dla Ukraińców! Państwo z dykty? Nie, z papieru do d…”,

„Jak tam lasy i respiratory?”, zapytał inny użytkownik Internetu, a jeden z publicystów zapytał wprost, czy Dworczyk został nagrodzony za zamknięcie lasów.

- reklama -

Michał Dworczyk nie odpowiedział. Zapewne był zajęty cieszeniem się z wyróżnienia. Chociaż, z drugiej strony jego przyznanie jest zrozumiałe. Teraz pozostaje tylko poczekać, aż w rewanżu „eksperci medyczni” rekomendujący zamykanie lasów i cmentarzy, dostaną wysokie odznaczenia państwowe.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
16.05.2022 19:30

kiedyś się mówiło – Cep Cepa Cepem Pogania —–współczesne ZSRR

reklama spot_img

Ostatnio dodane

Tylko jego brakowało!

Rosja to jednak stan umysłu. Odbudowując imperialną potęgę postanowiła odwołać się do swego najbardziej znanego przywódcy - Józefa Wissarionowicza....

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx