INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

05:32 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Nadchodzi marsz Tuska 2024

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Jeśli Tusk wygra, będziemy mieli Marsz Miliona Inżynierów i Lekarzy. Tym razem prawdziwego miliona a nie zmyślonego. Dziś Donald Tusk gwarantuje, że zrobi z Polski drugą Szwecję – z ulicami opanowanymi przez gangi nielegalnych imigrantów.

A miało być tak pięknie – wielokulturowo, kolorowo, radośnie, liberalnie, swobodnie, i w ogóle, i w szczególe. Mowa oczywiście o Niemczech, Francji, Szwecji, przez ostatnie lata stawianych jako wzór państw multi-kulti, które dzięki otwartości na imigrantów z całego świata „zyskały”. Zyskały tyle, że z państw, gdzie nikt nie zamykał drzwi domów ani samochodów, stały się państwami opanowanym przez gangi narkotykowe złożone z imigrantów, toczące na ulicach jawną wojnę. Stały się państwami ze „strefami no-zone”, gdzie boi się wejść nawet policja, państwami, w których obywatelom, a zwłaszcza obywatelkom po zmroku zaleca się pozostanie w domach i gdzie na ulice właśnie wyprowadzono wojsko z nadzieją, że może ono poradzi sobie z „wielokulturowością”.

- reklama -

Tymczasem totalna opozycja w Polsce wcale nie ukrywa, że jeśli wygra, dostosuje politykę migracyjną do oczekiwań Berlina, w największym skrócie – przyjmie tylu nielegalnych imigrantów, ilu Scholz przyjąć każe. Niemieccy zwierzchnicy Tuska zadbają, żeby milion takich gości napłynął do Polski. To jest stawka tych wyborów.

Chcecie tego? Głosujcie na Tuska!

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx