INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:13 | poniedziałek | 22.07.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Nie dajmy się wciągnąć w tę wojnę!

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 lipca

Bestialski mord tysięcy Polaków przez herojów Ukrainy

11 lipca 1943 Krwawa niedziela 11 lipca 1943 r. była kumulacją ludobójstwa popełnionego przez Ukraińców na Polakach. Tego dnia Ukraińcy z OUN-UPA i wspierająca...

Koniecznie przeczytaj

Wojna wisi w powietrzu i może się okazać, że Polska zostanie w nią zgodnie wepchnięta rękami PO-PiSu. W najnowszej “Warszawskiej Gazecie” wiele na ten temat.

Radosław Sikorski daje do zrozumienia, że Polska może wysłać żołnierzy na Ukrainę. Macron zapowiada wysyłanie wojska “w celach szkoleniowych” i z daleka od frontu, a Ameryka przenosi baterie Patriot z Polski na Ukrainę. Szef BBN Jacek Siewiera mówi, że amerykańskie wyrzutnie przeciwlotnicze Patriot stacjonujące w Polsce nie powinny być przekazywane na Ukrainę i prosi o spotkanie ze swoim amerykańskim odpowiednikiem Jake’em Sullivanem. Jednocześnie potwierdzają się doniesienia, że Polska się sprzeciwia, ale Patrioty odda, bo do dotychczasowych amerykańskich baz zostaną ściągnięte baterie “z innych części świata”. A do tego wszystkiego Andrzej Duda znowu bawi się w męża stanu i ogłasza, że “włączenie Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Gruzji i państw Bałkanów Zachodnich do naszej strefy bezpieczeństwa, wolności i dobrobytu musi stanowić nadrzędny cel nie tylko polskiej polityki zagranicznej, ale również obszaru Trójmorza oraz Europy”. I to wszystko zaraz po tym, jak Niemcy rozpoczęły kampanię pt. Putin tej wojny nie przegra. Duda kompletnie lekceważy też i to, że np. włączenie Ukrainy do naszej “strefy dobrobytu”, choćby przez otwarcie rynków dla ukraińskich produktów zniszczy doszczętnie polskie rolnictwo i zaszkodzi poważnie wielu gałęziom przemysłu.

- reklama -

Coś się w Europie znowu dzieje. Chcesz wiedzieć więcej – w najnowszej “Warszawskiej Gazecie” ciekawe analizy na temat nie tylko sytuacji na Ukrainie.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Jak wygląda świat bez gotówki? Właśnie tak!

Dziewiętnasty lipca 2024 pokazał, jak będzie wyglądać świat bez gotówki, oparty wyłącznie na elektronicznym pieniądzu, obsłudze klienta, nawigacji -...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx