INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

22:23 | piątek | 20.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Szturm na galerie. Przed sklepami ustawiały się długie kolejki

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 maja

Nekropolia narodowa

20 maja 1792 r. Najsłynniejszy cmentarz w Polsce ma powierzchnię porównywalną z powierzchnią Watykanu. Na przestrzeni ponad 200 lat dzielił tragiczne losy Warszawy i jej...

Koniecznie przeczytaj

Od 1 lutego można już dokonywać zakupów w galeriach handlowych. Ten wycinkowy powrót do normalnego życia spowodował, że wybrały tam się masy Polaków.

W galeriach obowiązują jednak limity klientów: 1 osoba na 10 metrów kwadratowych w sklepach o powierzchni do 100 mkw. oraz 1 osoba na 15 mkw. w większych sklepach. Reszta musi czekać na zewnątrz. Nic więc dziwnego, że wkrótce w sieci znalazły się zdjęcia olbrzymich kolejek.

- reklama -

– Ktoś liczy na to, że zamknięci przedsiębiorcy z branż: fitness, gastronomii, solariów i innych będą przekonani, że akurat oni najbardziej zagrażają zdrowiu i w milczeniu będą patrzeć na śmierć ich biznesów oraz nadchodzących komorników? – skomentował sytuację Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Przypomnijmy bowiem, że mimo decyzji rządu, wiele małych przedsiębiorstw musi być ciągle zamknięte. Dotyczy to przede wszystkim branży gastronomicznej i fitness.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Lekarz żądający prawdy o pandemii uniewinniony w covidowym procesie! 

Przez ostatnie dwa lata lekarza, którzy podważali medialny przekaz o covidzie i domagali się rzetelnej debaty i informowania społeczeństwa...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x