INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:48 | środa | 26.01.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Lewica ma na punkcie obsesję? Korwin-Mikke kolejny raz ukarany za wpis na Twitterze

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Wygląda na to, że politycy Lewicy tylko czekają na wpadkę polityka Konfederacji Janusz Korwin-Mikke, żeby móc zgłosić go do Komisji Etyki Poselskiej i ukarać. Tak było w przypadku wpisy z marca, gdzie Korwin-Mikke nawiązał do pedofilii.

Korwin rozważał, czy nie lepiej, by określona liczba dzieci padła ofiarą pedofilów, a reszta społeczeństwa nie byłaby obciążona strachem i obciążeniami prawnymi.
– Na drogach ginie rocznie 3000 osób, ale dzięki temu mamy sprawny transport. Godzimy się z tym. I słusznie. Pytanie: czy nie lepiej, by 20 czy 50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów – ale reszta traktowała dorosłych ufnie i żyła normalnie, bez wpajanego strachu przed pedofilami? – napisał Korwin na Twitterze.

- reklama -

Komisja Etyki Poselskiej uznała, że „postawy, zachowania czy słowa tolerujące seksualne wykorzystywanie dzieci są niedopuszczalne i będą się spotykać ze zdecydowaną reakcją Państwowej Komisji”.
– Komisja Etyki Poselskiej ukarała naganą jednego z posłów – za skandaliczną wypowiedź na jednym z portali społecznościowych, która godziła w dobre imię ofiar czynów pedofilskich. Państwowa Komisja 11 marca 2021 r. skierowała pismo do Przewodniczącej Komisji Etyki Poselskiej o podjęcie interwencji oraz udzielenie nagany – informuje Komisja Etyki Poselskiej.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Ruszyły masowe kontrole w sklepach. Inspektorzy UOKiK sprawdzą, czy ceny są wystarczająco niskie

Inspektorzy UOKiK monitorują ceny w polskich sklepach. Mają sprawdzić ceny przed planowaną obniżką VAT. We wtorek 1 lutego VAT na...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x