INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:02 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Doigrał się! MON kieruje zawiadomienie do prokuratury po słowach Frasyniuka

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Były opozycjonista Władysław Frasyniuk obraził polskich żołnierzy pilnujących granicy z Białorusią. Na antenie TVN24 nazwał się psami.

Słowo „żołnierz” jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach polskich poza granicami. Mam wrażenie, że to jest wataha psów, która otoczyła biednych, słabych ludzi. To śmieci – stwierdził w TVN24 Frasyniuk.

Skandaliczne wypowiedzi byłego opozycjonisty wzbudziły spore poruszenie. O interwencję MON i prezydenta RP w sprawie poprosił m.in. wicemarszałek Senatu Marek Pęk.

Na reakcję ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka nie trzeba było długo czekać. Szef MON zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury ws. znieważenia żołnierzy Wojska Polskiego.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x