INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

00:15 | czwartek | 30.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Lekarka zawieszona za słowa o COVID-19, wygrywa w sądzie! Może wrócić do zawodu

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

30 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Wielki sukces na sali sądowej odniosła dr Anna Martynowska. Lekarka została zawieszona przez Naczelną Izbę Lekarską za wypowiedzi na temat pandemii COVID-19.

Lekarka została zawieszona w prawie do wykonywania zawodu w lipcu 2020 roku, po tym jak skrytykowała działania rządu ws. pandemii koronawirusa, gdzie wskazywała, że pandemia to kwestia nazewnictwa i mówiła o nieefektywności testów diagnostycznych. Lekarka mówiła również o pompowaniu balonika strachu, który porównała do legendarnej audycji radiowej Orsona Wellsa o inwazji Marsjan na Ziemię.

- reklama -

Poinformowała również o złożeniu zawiadomienia do prokuratury wobec ówczesnego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego za wprowadzenie szeregu epidemicznych restrykcji i wprowadzenia społeczeństwa w błąd.

To nie spodobało się Naczelnej Izbie Lekarskiej.

Dziś lekarka wygrywa w sądzie, a o jej sukcesie informuje w serwisie Twitter dziennikarz Marcin Rola:

- reklama -

PILNE! Dr Anna Martynowska prześladowana przez izbę lekarską i lobbystów koncernów farmaceutycznych wygrała w sądzie i przywrócono jej możliwość wykonywania zawodu! A nie mówiłem, że PRAWDA zwycięży! BRAWO Pani doktor! W imieniu swoim i całej redakcji wRealu24 DZIĘKUJĘ PANI! – napisał.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SYN POSŁUGACZA HITLERA PRZEMÓWIŁ

Arndt Freytag von Loringhoven opuszcza Polskę. Skrewił. Nie spełnił oczekiwań mocodawców i został odwołany. Na pożegnanie powiedział, jaki jest stosunek...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x