INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:30 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Co lubi jeść Jarosław Kaczyński? Oto przysmaki prezesa PiS

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Niedawno znana z miłości z wegańskiej kuchni Sylwia Spurek, zaprosiła Jarosława Kaczyńskiego na obiad bez mięsa. Okazuje się, że wicepremier zjadłby wegański obiad.

Jarek je wszystko, nie jest wybredny i nie pogardziłby też wegańskim obiadem – tak w rozmowie z “Super Expressem” Jan Maria Tomaszewski, brat cioteczny prezesa PiS, komentuje zaproszenie europosłanki Sylwii Spurek dla Jarosława Kaczyńskiego na wegański obiad.

A co lubi najbardziej prezes PiS?

Lubię proste potrawy – bigos, placki kartoflane, pierogi ruskie, schabowego z kapustą, wszystkie rzeczy z grilla. Muszę się przyznać, że jadałem subtelne potrawy w bardzo dobrych restauracjach, ale nie zaszokowały mnie nadzwyczajną jakością

– wyjawił szef Prawa i Sprawiedliwości.

– Jajecznicę czy omlet sobie sam przygotowuję. Bardzo lubię naleśniki, ale same, bez żadnego wkładu – zdradził Jarosław Kaczyński.

Źródło: Super Express

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x