Cenzura! YouTube usuwa film Wojciecha Sumliskiego! Materiał można zobaczyć w PL1.TV!

4
1384
fot: PL1.TV

W 15 minut po konferencji prasowej w Sejmie – na temat cenzury, książki oraz filmu “Powrót do Jedwabnego” – serwis YouTube usunął nasze konto oraz WSZYSTKIE kopie (w tym te umieszczone na kontach prywatnych) filmu! – poinformował dziennikarz i reżyser filmu „Powrót do Jedwabnego” Wojciech Sumliński.

Na szczęście materiał można zobaczyć na stronach telewizji PL1.TV:

- reklama -
Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
znikl
01.10.2021 15:03

przyjdzie taki dzien ze ci ktorzy dzisiaj staraja sie nam usta pozamykac aby swiat prawdy nie poznal ci ktorzy nas dzisiaj opluwaja i obrzucaja blotem oszczerstw ci wlasnie beda zmuszeni znowu nas o pomoc prosic przyjdzie taki dzien bo zycie koLem sie toczy a sprawiedliwosc i prawda jak oliwa zawsze na wierzch wyplywa PRZYJDZIE KIEDYS TAKI DZIEN

Zygmuś
01.10.2021 19:40

Syjonistyczne lobby przemysłu holokaust nie pozwoli na ujawnianie prawdy. Wymaga specjalnej, zakłamanej narracji toczonej już od lat.

Zygmuś
01.10.2021 23:43

W najbliższą sobotę, 2 października w Warszawie szykuje się wielka manifestacja „Marsz Wolności i Suwerenności – Stop Segregacji Sanitarnej”. Początek wydarzenia o godzinie 12.00 na Placu Zamkowym. Organizatorzy zwracają na uwagę, że to już półtora roku, jak „tkwimy w szaleństwie lockdownów, niekończących się obostrzeń, łamania praw obywatelskich i odbierania nam wolności pretekstem «walki z pandemią»”. „Rząd PiS przy wsparciu KO, Lewicy, PSL i Polski2050 chce pójść jeszcze krok dalej i wprowadzić w Polsce haniebną, bezprawną segregację sanitarną. Już na najbliższym posiedzeniu Sejmu ustawa 1449 oraz ustawa dyskryminująca miliony osób niezaszczepionych może wrócić, a my musimy trzymać rękę na pulsie!” – czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku. „Nie możemy na to pozwolić, musimy wyjść na ulicę i z całych sił protestować! Jeśli władza zobaczy, że odpuszczamy, wówczas na pewno to wykorzysta. W wielu państwach na świecie trwają ogromne protesty przeciwko segregacji sanitarnej i przymuszaniu do szczepień na Covid-19. My też musimy walczyć o naszą wolność i podstawowe prawa obywatelskie, które chce się nam odebrać!” – podkreślają na Facebooku organizatorzy wydarzenia. Zróbmy taki protest, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Niech cała Polska dowie się o naszym sprzeciwie. My, wolni ludzie, nie damy się sterroryzować pandemii strachu i medialno-politycznej nagonce, nie damy się złamać!” – apelują. Protest Marsz Wolności i Suwerenności – Stop Segregacji Sanitarnej odbędzie się w sobotę 2 października o godzinie 12 na Placu Zamkowym w Warszawie.

Zygmuś
02.10.2021 13:17

A TYMCZASEM WOLNI POLACY WYRAŻAJĄ SWOJĄ OPINIĘ – TRWA MARSZ WOLNOŚCI i SUWERENNOŚCI W WARSZAWIE
– ZOBACZ NA JOUTUBE: Marsz Wolności I Suwerenności Warszawa 2021 – śląska relacja
albo, NA JOUTUBE: KONFEDERACJA : Marsz Wolności i Suwerenności STOP SEGREGACJI SANITARNEJ Warszawa