INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

12:19 | sobota | 04.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Jacek Jaworek otrzymał tajemniczą przesyłkę! Paczkę nadano we Francji

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Morderca trzech osób z Borowców (powiat częstochowski) Jacek Jaworek, wciąż jest poszukiwany przez policje. Choć z pozoru może się wydawać, że sprawa stanęła w martwym punkcie, to śledczy wciąż prowadzą intensywne poszukiwania. Co ciekawe, Jaworek właśnie otrzymał paczkę z Francji.

List przyszedł 30 września. Był zaadresowany na “Jacka Jaworka OSP Borowce”. Dziennik “Fakt” podaje, listonosz zaniósł przesyłkę do byłego prezesa OSP Mariana Błaszczyka.

Poradziłem listonoszowi, by poszedł do policjantów dyżurujących pod domem Jaworków i przekazał im list. Na kopercie był nadruk firmowy z logo Google, żadnego adresu. Nie było żadnej daty nadania ani pieczątek. Była to koperta formatu jak ulotka. Nie zaglądaliśmy do środka – mówi Marian Błaszczyk.

Prezes OSP uważa, że to sam Jaworek mógł wysłać do siebie ten list. Podobnie uważają mieszkańcy wsi.

List trafił do prokuratury. Śledczy obecnie sprawdzają czy przesyłka jest prawdziwa i kto może być jej nadawcą. Nie wiadomo co było w środku.

Źródło: Fakt

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

To nie była „katastrofa”

Dr hab. Jacek Wójcik, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk, opublikował w najnowszym numerze „The Journal of...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x