INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

11:12 | środa | 08.12.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Wielka afera w PZPN! W gabinecie prezesa znaleziono podsłuch!

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

W siedzibie PZPN, a dokładnie w gabinecie prezesa związku, znaleziono podsłuch. To wręcz niewiarygodne, szykuje się gigantyczna afera – czytamy na łamach serwisu SportoweFakty.pl.

Podsłuch został znaleziony w piątek w gabinecie prezesa PZPN Cezarego Kuleszy. Został zamontowany w obudowie grzejnika, a znalazła go firma prowadząca kontrolę właśnie w tym zakresie.

Podsłuch był aktywny i wysyłał sygnał do odbiorcy, którego nie ustalono i co może stanowić problem, bowiem podsłuch jest typu radiowego, przez co znalezienie odbiorcy jest trudniejsze.

Na stronie PZPN już pojawiło się oświadczenie w sprawie.

W piątek, 8 października 2021 roku w godzinach wieczornych, podczas rutynowej kontroli w biurze prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezarego Kuleszy, wykryte zostało urządzenie podsłuchowe. Sprawa została przekazana odpowiednim organom, które zabezpieczyły ślady i rozpoczęły dalsze czynności. O sprawie będziemy informować w kolejnych komunikatach – przekazał Związek.

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Atak na Ukrainę zablokuje Nord Stream-2?

Kandydat na przewodniczącego niemieckiej partii CDU Norbert Roettgen uważa, że jeśli Rosja zaatakuje Ukrainę, Nord Stream-2 nie zostanie uruchomiony. -...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x