INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

23:57 | środa | 29.06.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Niedzielski to kłamca. Tak twierdzi kierownictwo PiS

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

29 czerwca

Nieznana dziewczyna z Łąckiego

Niedziela, 29 czerwca 1941 r. UWAGA! Drastyczne treści! Przez lata nie wolno było o nich mówić. Jakby ich nie było. A przecież tysiące Polaków zostało...

Koniecznie przeczytaj

Władze PiS odcinają się od Adama Niedzielskiego i jego bajek dla mediów. Minister może spodziewać się dymisji?

Minister Zdrowia Adam Niedzielski stwierdził, że całe kierownictwo PiS jest za obowiązkowymi szczepieniami dla wszystkich Polaków. Teraz okazuje się, że nie konsultował tej wypowiedzi z władzami rządzącej partii.

- reklama -

– Pan minister nie otrzymał uprawnień, które pozwalałaby mu wygłaszać tego typu tezy – powiedział Wirtualnej Polsce ważny polityk partii rządzącej. Nawet rzecznik resortu zdrowia nie chciał potwierdzić, czy Niedzielski rozmawiał na ten temat z najważniejszymi przedstawicielami PiS.

A według ustaleń dziennikarzy nie rozmawiał. – W kierownictwie PiS nie ma zgody co do wprowadzenia obowiązkowych szczepień wszystkich obywateli – przekonuje jeden z członków władz PiS.

Politycy PiS wskazują, że przymusu nie wprowadzono w większości państw. – Niezmiennie zachęcamy, ale nie zmuszamy. Powszechnego obowiązku szczepień w Polsce nie będzie, zapewniam – przekonuje ważny polityk partii.

- reklama -

Inny polityk PiS dodaje: – Minister Niedzielski nie jest człowiekiem partii, jest urzędnikiem. Nie wypowiada się w imieniu PiS, a tym bardziej w imieniu kierownictwa partii. Trzeba ważyć słowa i znać swoje miejsce i zadania.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
grom52
12.01.2022 09:52

Przyjdzie czas na NORYMBERGA 2.0 i rozliczenia.

Kornel Matysek
12.01.2022 12:57

Precz z Komuną !

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

SYN POSŁUGACZA HITLERA PRZEMÓWIŁ

Arndt Freytag von Loringhoven opuszcza Polskę. Skrewił. Nie spełnił oczekiwań mocodawców i został odwołany. Na pożegnanie powiedział, jaki jest stosunek...

Przeczytaj jeszcze to!

2
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x