INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

13:41 | poniedziałek | 20.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Presja ma sens! Wirtualna Polska wycofuje się z promocji imprezy szefa mafii [VIDEO]

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

20 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Portal o2 (grupa WP) wycofał się z patronatu medialnego gali MMA-VIP. Jej szefem jest były boss „Pruszkowa”.

Akcja Krzysztofa Stanowskiego okazała się sukcesem. Dziennikarz nagrał materiał o tym jak byli gangsterzy wchodzą na salony, a media i wielkie firmy pomagają im zbijać fortunę.

- reklama -

Do działania pchnęła dziennikarza impreza MMA-VIP, której to organizacji szefem jest były boss mafii pruszkowskiej „Słowik”.

Materiał szybko zdobył bardzo dużą popularność. Obejrzano już go ponad 1,7 mln razy, a film zebrał ponad 184 tysięcy pozytywnych ocen.

W filmie Stanowski zachęca do bojkotu gali MMA-VIP. Efekt? Ze sponsorowania i patronowania gali wycofały się portal o2.pl oraz Wodna Służba Ratownicza.

https://twitter.com/K_Stanowski/status/1481259056614551552?s=20
- reklama -

– Andrzej Zieliński, ps. “Słowik”, w latach 90. był jednym z przywódców gangu pruszkowskiego. Gang powstał po upadku PRL i przez dekadę był największą polską zorganizowaną grupą przestępczą, z którą ówczesna policja nie potrafiła sobie poradzić. Mafia pruszkowska była podejrzewana m.in. o rozboje, wymuszenia oraz zabójstwa – opisuje portal Press.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jenoty to złooooo…

Jest. Już jest. Dwieście trzydziesta czwarta odsłona przyczyn koronawirusa. Zatem - nie nietoperze w niedogotowanej zupce, niemyte owoce ani...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx