INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

02:01 | czwartek | 19.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Zakaz zgromadzeń i protestów negujących COVID-19! Złamiesz przepisy? Zapłacisz gigantyczną grzywnę

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 maja

Zbrodnia niemiecko-ukraińska na polskiej wsi

Wtorek, 18 maja 1943 r. Najmłodsza ofiara tej zbrodni miała 2 miesiące, najstarsza 61 lat. Niemcy i Ukraińcy spalili żywcem mieszkańców polskiej wsi. Za to,...

Koniecznie przeczytaj

Jak ograniczać wolność słowa, przekonań i debatę publiczną? Ordynarnymi zakazami! Tak właśnie dzieje się w Kanadzie, gdzie władze Quebecu zdecydowały o uchwaleniu zakazu zgromadzeń, na których protestujący negują istnieje pandemii COVID-19.

Władze zakazały wszystkich zgromadzeń, protestów i happeningów na których głoszoną będą antycovidowe hasła, bądź negowanie pandemii i skuteczności szczepionek.

- reklama -

Zakaz utrzymać się ma nie dłużej, niż do końca stanu wyjątkowego, czyli przez 30 najbliższych dni, z możliwością przedłużenia go.

Złamanie przepisów grozi surowymi karami. Za zorganizowanie nielegalnego zgromadzenia lub uczestnictwo w nim będzie trzeba zapłacić od 1 000 do 6 000 CAD (ok 3-18,5 tys. złotych!). Jeszcze wyższe kary przewidziane są dla osób, które zastraszają innych – np. wchodzących do punktów szczepień czy szkół – tu można spodziewać się grzywny od 2 tys. do 12 tys. CAD (12-37 tys. zł.).

Źródło: PAP

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

9 KOMENTARZE

9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Zygmuś
24.09.2021 13:08

– Zapewne zadajecie sobie pytanie: JAK DŁUGO JESZCZE TO BĘDZIE TRWAĆ? Otóż, odpowiedź na nie jest bardzo prosta i oczywista! TAK DŁUGO, JAK TO BĘDZIE KONIECZNE, AŻ DO: – pełnego wyszczepienia stada, – zakolczykowania, – zamknięcia w zagrodach, – zapewnienia wypasu, hodowli, rozrodu i całościowego nadzoru weterynaryjnego TYLKO pod kontrolą najwyższej klasy ekspertów weterynarii (przykład: prof. Simon), a także wytrzebienia nadwyżek pogłowia (sztuk starych i słabych, a wszystko w zgodzie z przepisami prawodawstwa zootechnicznego Unii Europejskiej), czyli do OSTATECZNEGO ROZWIĄZANIA (Wielkiego Resetu) i WKROCZENIA W ŚWIETLANĄ ERĘ POWSZECHNEJ SZCZĘŚLIWOŚCI, przyszłości, zaplanowanej i realizowanej według planów psychopatów pokroju m.in.: Klausa Schwaba, i wspomaganej przez poprzez najmitów typu Kill-Bill Gates 666 Mengele i innych… Od was Wolacy zależy, czy ugniecie się i wtedy szybciutko zostaną zniesione wasze niektóre ograniczenia (oczywiście nie wszystkie, oj niee, zapomnijcie…), lub będziecie się opierać, ale wtedy będziecie nękani kolejnymi falami, lockdownami, przymusami. Wybór, kim chcecie być należy do was. Do obsadzenia są następujące role: 1-nadzorca, 2-niewolnik, 3-kapo, 4-wolny człowiek.

Zygmuś
24.09.2021 13:46

PRAWDA NASZYCH CZASÓW: – szczepionki nie powstały po to, by pokonać koronawirusa. To koronawirus powstał po to, by podawać szczepionki!

Zygmuś
24.09.2021 13:05

NAZYWAJMY RZECZY PO IMIENIU
BLOKOWANIE AMANTADYNY ORAZ BLOKOWANIE NORMALNEGO DOSTĘPU DO USŁUG MEDYCZNYCH TO USIŁOWANIE ZABÓJSTWA. CI, KTÓRZY TO Z PREMEDYTACJĄ CAŁY CZAS FORSUJĄ TO MORDERCY. POBIERANIE COMIESIĘCZNYCH OPŁAT NA NFZ I BRAK USŁUG MEDYCZNYCH TO ZŁODZIEJSTWO. BLOKOWANIE PRAWDY PRZEZ ŚCIERWOMEDIA TO KOLABORACJA Z SANITARNYM TYRANEM. PRZYWRÓCIĆ KARĘ ŚMIERCI
DLA MASOWYCH MORDERCÓW!!!

Zygmuś
24.09.2021 13:10

Myślę, że tfu! rcom, planistom i realizatorom PLANDEMII o to właśnie chodzi. To bardzo smutne, tragiczne, ale brutalnie prawdziwe. Od Marca 2020 nie mogę uwierzyć, że to WSZYSTKO naprawdę się dzieje. I ten bierny stan społeczeństw. Beczą tylko niby owce idące na rzeź, ale na beczeniu w przeważających przypadkach się kończy. Najwyższy czas na ZDECYDOWANY OPÓR! LUDZKA RASO, jeśli chcesz zachować swoje CZŁOWIECZEŃSTWO i WOLNOŚĆ – POWSTAŃ!

Zygmuś
24.09.2021 13:11

TYMCZASEM W KONZENTRATIONSLAGER AUSTRALIA – seZOBAnaJOUTUBE: BUNT w Australii przeciwko COVID-terrorowi! Rewolucja na ulicach?! Policja STRZELA do ludzi! PM

Zygmuś
24.09.2021 13:43

2 PAŻDZIERNIKA, WARSZAWA, PLAC ZAMKOWY, godz.12:00 – MARSZ PRZECIWKO SEGREGACJI i TYRANII SANITARNEJ RZĄDU.

Zygmuś
24.09.2021 13:45

W NECIE ZNALEZIONE: Nawet malarzowi-amatorowi z wąsem zajęło więcej niż 2 lata rozpętanie II WŚ. Tutaj proces postępuje i naprawdę strach się bać co będzie za 4-5 lat. Możemy tego świata nie poznać.

Zygmuś
24.09.2021 13:48

SENTENCJE NA CZAS ZARAZY: Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

Zygmuś
24.09.2021 13:48

TEZY KOWIDOWE: To, że tzw. pandemia jest czysto polityczno-ideologicznym wymysłem, nie trzeba już dowodzić – to przeciwna strona powinna spocić się aby udowodnić swoją niewinność. Co jest dla nich niewykonalne, więc stosują terror i cenzurę.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Niemcy karzą czy kpią z ofiar swoich zbrodni?

Najpierw masowo uwalniali zbrodniarzy i ich kryli. Teraz odstawiają szopkę z procesami, z których nic nie wynika. W Niemczech powoli...

Przeczytaj jeszcze to!

9
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x