INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

03:08 | poniedziałek | 27.05.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

ZBRODNIA NIEUKARANA

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

27 maja

Zanim był Wołyń

16 maja 1657 Kozaccy oprawcy zabrali zakonnika go do rzeźni Grzegorza Hołowejczyka, gdzie go bestialsko torturowali – m.in. przypalając go ogniem, wbijając drzazgi za paznokcie...

Koniecznie przeczytaj

Uświadommy sobie, że ludzie odpowiedzialni za polityczny flirt z Putinem wrócili właśnie do władzy i służb specjalnych. Trzeba być kimś zupełnie nieodpowiedzialnym albo zwykłym głupcem, by powierzyć im bezpieczeństwo polskiego państwa. Niestety, zrobili to polscy wyborcy 15 października 2023 r.

W najnowszej “Warszawskiej Gazecie” Mirosław Kokoszkiewicz wraca do wydarzeń z kwietnia 2010 roku i porównuje “śledztwo” z innymi, dotyczącymi katastrof lotniczych. Czy naprawdę wtedy panował chaos informacyjny, czy mieliśmy do czynienia z przeprowadzoną z premedytacją dezinformacją?
“Chcę zauważyć, że winnych tego, co się wtedy stało, wskazano w ciągu kilku pierwszych godzin, zanim przesłuchano świadków i odnaleziono czarne skrzynki, które do dziś nie wróciły do Polski. Ten zgrany i zorganizowany chór oskarżycieli, którzy natychmiast wskazali jako winnych polskich pilotów i prezydenta, to jedna z poszlak wskazujących na starannie zaplanowany zamach z doskonale zorganizowaną akcją odwrócenia uwagi od prawdziwych sprawców. Jak bez przesłuchania świadków i zbadania czarnych skrzynek można było od razu wydać wyrok?”, pyta red. Kokoszkiewicz. I godzina po godzinie przypomina, jak wyglądało wpieranie społeczeństwu “winy” pilotów i prezydenta oraz wskazuje, w której stacji telewizyjnej się to zaczęło. A także bardzo znaczące słowa ówczesnego prezydenta Rosji, Dmitrija Miedwiediewa wypowiedziane 6 grudnia 2010 roku w Warszawie, kiedy trwało zarówno polskie jak i rosyjskie “śledztwo”.

- reklama -

Pełna treść artykułu w najnowszym wydaniu “Warszawskiej Gazety” oraz na stronie: https://pl1vod.com/

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklama spot_img

Ostatnio dodane

Kto wciskał Polakom szczepionkę AstraZeneca?

AstraZeneca wycofała swoją szczepionkę na koronawirusa z rynku. W całej Europie przeciwko koncernowi toczą się procesy o odszkodowania za...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx