INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

20:07 | wtorek | 23.04.2024

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Caritas i SMS z Nieba: Twoje 5 zł może uratować życie

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

23 kwietnia

Jedźcie sami do Niemiec…

13 kwietnia 1943 W czasie II wojny światowej, Warszawa była dla Niemców najniebezpieczniejszym z okupowanych przez nich miast Europy. Każdy Polak mógł wtedy zginąć...

Koniecznie przeczytaj

Fundacja SMS z Nieba we współpracy z diecezjalnymi oddziałami Caritas i dyrektorami szpitali, do których ma trafić sprzęt, uruchomiła akcję „Zanurzeni w Miłości”, która ma na celu uzbieranie środków na zakup respiratorów do polskich szpitali.

Organizatorzy, czyli Caritas i fundacja SMS z Nieba piszą, że nie chcieliby, aby sytuacja z Włoch powtórzyła się w Polsce. To tam lekarze z powodu braku respiratorów muszą decydować, czyje życie zostanie uratowane. Na stronie internetowej akcji znajdziemy informację, że 100 proc. wpłat zostanie przeznaczonych na respiratory dla szpitali. Wszelkie koszty przeprowadzenia tej akcji pokrywają organizatorzy. Celem jest przekazanie przynajmniej 20 takich urządzeń. Koszt respiratora to 105 tysięcy złotych. Do tej pory udało się uzbierać pieniądze na sprzęt do szpitala w Koszalinie, Szczecinie, Wałbrzychu i Siedlcach. Aby pomóc zależy dokonać wpłaty na konto Fundacji SMS z Nieba (dane poniżej) lub korzystając z linków do szybkiej płatności zamieszczonych na stronie (szybki przelew, blik, płatność karta, portfel google). Wpłacenie nawet niewielkiej sumy pieniędzy jest bardzo ważne i pomocne. Im więcej osób się zaangażuje, tym więcej respiratorów trafi do naszych szpitali. Są one niezbędne do ratowania życia. Może zdarzyć się, że kiedyś taki sprzęt uratuje życie nam lub naszym bliskim. Dlatego bardzo ważne jest rozpropagowywanie tej akcji wśród rodziny i znajomych. Oby nasi lekarze nigdy nie stanęli przed wyborem, czyje życie ratować.

- reklama -

Konto do wpłat: 38 1090 1711 0000 0001 4276 4188

Tytuł wpłaty: Darowizna na RESPIRATORY

Odbiorca: Fundacja SMS z Nieba, ul. Chrobrego 7, 75-063 Koszalin

- reklama -

Link do strony internetowej akcji znajduje się tutaj.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

reklama spot_img

Ostatnio dodane

O Grzegorz Braauun… czyli hit Sejmu RP

"O Grzegorz Braauun"... niosło się z hotelu wśród nocnej ciszy. Ponoć impreza była tak przednia, że aż o 2...

Przeczytaj jeszcze to!