INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

01:56 | środa | 18.05.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Kaczyński zmienia PiS. Szykuje się prawdziwa rewolucja

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

18 maja

Pierwsze polskie słuchowisko z litewskiej legendy

Czwartek, 17 maja 1928 r. To była niesłychana innowacja – pierwsze słuchowisko napisane specjalnie dla Polskiego Radia było nagrywane w plenerze. I to w czasach,...

Koniecznie przeczytaj

Prezes Prawa i Sprawiedliwości zaczyna przygotowywać swoją partię na wybory parlamentarne w 2023 r. Jeśli prawica ma mieć szansę na odniesienie kolejnego zwycięstwa, to musi się zmienić.

Jak informuje „Rzeczpospolita”, głównym wyzwaniem dla Kaczyńskiego jest teraz wprowadzenie nowych zasad wyborów regionalnych władz partii i zakaz łączenia funkcji szefa partyjnego okręgu ze stanowiskami rządowymi.

- reklama -

Prezes partii nie bez racji uważa, że zajęcia w Warszawie przekładają się na brak czasu na pracę w regionie, co z kolei powoduje obumieranie lokalnych struktur. To z kolei ma już realne przełożenie na kampanie wyborcze. Gdyby Kaczyńskiemu udało się przeforsować takie rozwiązanie, byłoby to prawdziwe partyjne trzęsienie ziemi.

PiS ma się także otworzyć na nowych, młodych ludzi, co samo w sobie będzie sporym wyzwaniem dla dzisiejszych partyjnych struktur. Kaczyński chciałby także „stworzenia własnych liderów opinii w różnych sferach świata mediów i Internetu, by docierać do wyborców w inny sposób niż do tej pory” – jak pisze Rzeczpospolita. Władze PiS najwyraźniej są przekonane, że dotychczas stosowane strategie w Internecie mogą po prostu nie wystarczyć, by wygrać kolejne wybory. I trzeba sięgnąć po nowe twarze i sposoby.

Zmiany w partii mają iść w razem z daleko idącymi zmianami w składzie i sposobie funkcjonowania gabinetu Morawieckiego, a także ofensywą legislacyjną.

- reklama -

Słowem PiS zapowiada gorącą polityczną jesień.

Źródło: Rzeczpospolita

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Żydowska policja w Jerozolimie spałowała uczestników pogrzebu dziennikarki

Współczesny Izrael w pigułce –  dziennikarka zostaje zabita strzałem w głowę przez żydowskie wojsko, potem żydowska policja nie pozwala...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x