INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

07:01 | piątek | 19.08.2022

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Prezydent wręczył dymisję Jarosławowi Gowinowi. Przy okazji padły gorzkie słowa

Czas czytania: < 1 min.

Kartka z kalendarza polskiego

19 sierpnia

Najsłynniejszy polski krzyż

19 sierpnia 1901 r. Ten krzyż to symbol. Tatr. Wiary górali. Poświęcenia. Polski. Nawet Niemcy i stalinowcy nie odważyli się podnieść na niego ręki.  Na pomysł...

Koniecznie przeczytaj

Andrzej Duda wręczył dziś dymisję Jarosławowi Gowinowi ze stanowiska wicepremiera. Korzystając z okazji prezydent powiedział do byłego już wicepremiera kilka gorzkich słów.

– Muszę panu powiedzieć, że nie umiem sobie odpowiedzieć na pytanie, czy stoi przede mną i odbiera swoją dymisję człowiek, który nadal chce realizować ten dobry program dla Polski, żeby ta linia została utrzymana, czy też stoi przede mną ktoś, kto postanowił zmienić front i pójść dalej w polityce z kim innym – powiedział prezydent.

- reklama -

– W jakimś sensie jest mi przykro, dlatego dziękuję za przybycie po odbiór tego dokumentu (dymisji – red.), ale powiem tak: z przyjemnością z panem porozmawiam, ale najpierw muszę zobaczyć, kogo do siebie zaproszę. Dzisiaj tego tak do końca nie wiem, więc proszę wybaczyć, ale nie będzie spotkania w cztery oczy jak zawsze. Mam dzisiaj bardzo ważne sprawy – oświadczył.

Jarosław Gowin nie powiedział ani słowa.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

0 komentarzy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Bruksela przypomina – zimno konserwuje…

W kultowym  „Misiu” Polakom „serce” przypominało „piechotą zdrowiej”. W Unii Breton przypomina „zimno konserwuje”. Są już nowe zalecenia na jesień...

Przeczytaj jeszcze to!

0
Podziel się z nami swoją opiniąx