INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

Centralna Agencja Informacyjna

04:24 | środa | 22.09.2021

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Z ostatniej chwili!

CAI 24 – Liczba potwierdzonych przypadków Covid-19 wynosi już 2 885 185. Zdiagnozowano 211 nowych zakażeń. Zmarły 2 osoby. Epidemia w naszym kraju pociągnęła już za sobą 75 299 ofiar.

Co za obrzydliwy język! Tusk bezmyślnie atakuje polityków

Czas czytania: < 1 min.

Koniecznie przeczytaj

Donald Tusk i stacja TVN24, są jak jedna krew. Rozumieją się idealnie, kochają wzajemnie, niczym brat z siostrą. To właśnie na antenie TVN24 były premier wyraził zaniepokojenie dotyczące przyszłości Polski w strukturach UE.

Tusk wskazał, że nie ma pewności czy za jego życia nie dojdzie do próby wyprowadzenia Polski z UE:

Nie jestem ich planistą, ale tego typu katastrofy jak brexit czy ewentualne wyjście Polski z UE dzieje się nie dlatego, że ktoś to zaplanował, tylko dlatego, że ktoś nie zaplanował alternatywy. Bardzo wiele nieszczęść wydarzało się dlatego, że ktoś był nieodpowiedzialny, niemądry, był hazardzistą – stwierdził były premier.

To, co cechuje PiS, to nieustanny hazard. To podważanie sensu bycia w UE, polskiego interesu i jego związku z UE ma swoje konsekwencje, nawet jeśli jest to paplanie. Czasem mam wrażenie, że Polską rządzą nieznośne bachory, które są w stanie wypowiedzieć każdą polityczną herezję – powiedział.

Panie Tusk! Polską to już rządziły nieznośne bachory, a na czele tej ekipy stał pan, latając w krótkich spodenkach po boisku…

Źródło: TVN24

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Tomasz Jasiński
10.09.2021 12:10

Po raz kolejny Tuska nowomowa w sowiecko-niemieckim stylu. Kiedyś chciał odłączyć Kaszuby od Polski i na szczęście mu to nie wyszło. A jedyne, co mu wyszło, to wyjście Wielkiej Brytanii z UE.

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Rzecznik KE mówi, że Polska musi zapłacić karę! Morawiecki twardo odpowiada i mówi NIE TAK SZYBKO

TSUE zobowiązał Polskę do zapłaty na rzecz Komisji Europejskiej kary w wysokości 500 tys. euro dziennie ze względu na...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx
()
x