INFORMUJEMY, NIE KOMENTUJEMY

© 2020-2021 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Centralna Agencja Informacyjna

17:29 | środa | 22.03.2023

© 2020-2023 r. FreeDomMedia. All rights reserved.

Rosjanie zinfiltrowali Lewicę i Razem? Konfederacja ujawnia kim jest zatrzymany przez ABW szpieg Putina!

Czas czytania: 2 min.

Kartka z kalendarza polskiego

22 marca

Śmierć prawie przed ołtarzem

Tragiczna pomyłka? Ofiara intrygi? Różnicy poglądów? Osiemdziesiąt lat temu w kościelnej kruchcie wileńskiego kościoła zginął Czesław Ancerewicz. Większość urodzonych po wojnie Polaków całkowicie pomija jeden...

Koniecznie przeczytaj

Na jaw wychodzą nowe fakty o zatrzymanym przez ABW rosyjskim agencie. Co łączy go z Lewicą i Razem?

„Pablo G., zatrzymany przez ABW rosyjski agent, na swoim profilu na Twitterze 20 listopada 2021 promował warszawski protest żądający przyjęcia przez Polskę nielegalnych imigrantów z Białorusi” – ujawniła Konfederacja.

- reklama -

„Organizowały go środowiska lewicowe, a udział brali w nim politycy Partii Razem” – informują prawicowcy.

„Uczestnicy oskarżali także przeciwników nielegalnej imigracji o rasizm. 27 marca 2022 Pablo G. dodał wpis w którym wyraźnie podkreślił, że granica Polski z Ukrainą jest OTWARTA DLA WSZYSTKICH, w tym, oficjalnie, studentów. Zilustrował to swoimi zdjęciami z imigrantami spoza Europy” – czytamy dalej.

„Informacja ta była szeroko kolportowana w mediach społecznościowych, zarówno międzynarodowych (m. in. Twitter), ale też polskich (m. in. Wykop). Co ciekawe wpis ten opublikowano dokładnie tego samego dnia, w którym rosyjskie rządowe Russia Today oskarżyło służby na polsko-ukraińskiej granicy… o rasizm. Narracja środowisk lewicowych z listopada 2021 była więc identyczna z tą, którą stosowała rosyjska propaganda w marcu 2022” – informuje Konfederacja.

- reklama -

„Co ciekawe, Pablo G. zatrzymany został w… Przemyślu. W tych dniach spływało wiele informacji, iż przepływ imigrantów (nie mylić z uchodźcami!) stał się niekontrolowany. Były one wówczas dementowane, a ich autorzy oskarżani o, a jakże rasizm” – dodano.

Śledź nas na:

Czytaj:

Oglądaj:

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Wbudowane informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
piter
08.03.2022 09:36

pojeba..e z poplątaniem

reklamaspot_img

Ostatnio dodane

Jenoty to złooooo…

Jest. Już jest. Dwieście trzydziesta czwarta odsłona przyczyn koronawirusa. Zatem - nie nietoperze w niedogotowanej zupce, niemyte owoce ani...

Przeczytaj jeszcze to!

1
0
Podziel się z nami swoją opiniąx